تعمیرات یخچال, مقالات

ارورهای یخچال ال جی

ارورهای یخچال ال جی - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای یخچال ال جی میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست ارورهای یخچال فریزر ال جی و راهکار آن

در این قسمت به توضیح ارورهای یخچال فریزر ال جی و اقدامات موردنیاز جهت رفع نمودن آنها می پردازیم. در صورت روبرویی با هر یک از این ارورها، کافی می باشد پیش از تماس با مراکز تعمیرات، راه حل های پیشنهادی ما را امتحان نمائید، ممکن است دیگر احتیاجی به تعمیرات یخچال فریزر و صرف وقت و هزینه تعمیر نباشد.

1- خطای FS یخچال فریزر ال جی

دلیل: علتی که باعث روبرو شدن با خطای FS یخچال فریزر ال جی می گردد، خراب شدن حسگرهای فریزر دستگاه می باشد. این اتفاق موقعی رخ می دهد که سیم یکی از حسگرها قطع گردیده یا دچار اتصال کوتاه گشته باشد.

راهکار: جهت رفع نمودن کد ارور FS یخچال فریزر ال جی در مرحله ابتدایی یخچال را از برق جدا کنید و اتصالات سیم روی تمام حسگرهای فریزر را چک نمائید. در صورتی که حس می کنید همه چیز طبیعی به نظر می آید، با مراکز خدمات مشتریان تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید تا متخصصان ما شما را راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال امرسان در کرج

2- خطای RS یخچال فریزر ال جی

دلیل: علت کد ارور RS یخچال فریزر ال جی این می باشد که دستگاه تشخیص داده حسگرهای یخچال با ایراد روبرو شده و درست عمل نمی نمایند.

راهکار: جهت رفع نمودن خطای RS یخچال فریزر ال جی دستگاه را خاموش نموده و برق منبع تغذیه را قطع نمائید. بعدبه سراغ اتصالات سیم روی حسگرهای یخچال بروید و آنها را تک به تک بررسی نمائید. در صورت دیدن هر نوع اتصال کوتاه یا مدار باز بودن سیم کشی ها، توصیه می نمائیم برای چک کردن آنها با مرکز خدمات مشتریان تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

3- خطای DS یخچال فریزر ال جی

دلیل: دلیل آن که با خطای DS یخچال فریزر ال جی روبرو شده ایم، این می باشد که دستگاه خرابی حسگر دیفراست یا همان سنسور یخ زدایی را تشخیص داده. در این وضعیت دستگاه ایراد رخ داده را با نمایش یکی دیگر از خطاهای یخچال فریزر ال جی اخطار می دهد.

راهکار: برای برطرف کردن این ایراد و برطرف نمودن کد ارور DS یخچال فریزر ال جی، نخستین کاری که می بایست انجام دهید کشیدن پریز یخچال فریزر از برق می باشد. بعد مهار سیم های روی حسگر دیفراست را بررسی نمائید و به دنبال اتصال کوتاه یا مدار باز بودن سیم ها باشید. همینطور هر نوع اتصالی یا شل شدگی تک تک آنها را خوب چک نمائید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ارور یخچال سامسونگ

4- خطای RT یخچال فریزر ال جی

دلیل: دلیل نمایش کد ارور RT یخچال فریزر ال جی، خرابی یا از کار افتادگی حسگر دمای کابین می باشد.

راهکار: تنها راه حل مؤثر برای برطرف کردن خطای RT یخچال فریزر ال جی، این می باشد که همان اول برق دستگاه را قطع نموده و سیم های متصل به حسگر دمای کابین را بررسی کنید. بررسی نمائید که سیم ها مدار باز یا اتصال کوتاه نگردیده باشند. در صورت دیدن هر نوع خرابی یا اتصالی، فورا با مراکز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر تماس حاصل نمائید تا شما را راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: راهنمای ارور یخچال الکترواستیل

5- خطای DH یخچال فریزر LG

دلیل: دلیل نمایش کد ارور DH یخچال فریزر ال جی به تشخیص اروری درباره ی دیفراست یخچال مرتبط می باشد. در این وضعیت فیوز دما یا حسگر دیفراست به صورت کلی قطع شده اند یا سیم رابط جدا گردیده است. هر موقع دمای حسگر یخ زدایی ظرف 2 ساعت بعد از آغاز عملیات یخ زدایی به 8 درجه سانتی گراد نرسد، دستگاه این موضوع را با یکی از خطاهای یخچال فریزر ال جی اخطار می دهد.

راهکار: جهت برطرف کردن خطای DH در یخچال فریزر ال جی احتیاج می باشد یخچال را از برق جدا کنید و اتصالات مهار سیم روی حسگر دما و حسگر دیفراست را چک نمائید. هر نوع زدگی یا شل شدگی در سیم ها زنگ خطر می باشد. در صورت دیدن، سریعا نسبت به تعمیرات یا در صورت لزوم عوض کردن آنها اقدام نمائید.

6- خطای FF یخچال فریزر ال جی

دلیل: دلیل نمایش خطای FF یخچال فریزر ال جی ناشی از خراب شدن موتور فن BLDC قسمت فریزر دستگاه می باشد. در صورتی که بعد از 65 ثانیه از آغاز کار موتور فن، سیگنالی از آن دریافت نگردد، دستگاه این مسئله را با خطای FF اخطار می دهد. دلیل این خطا می تواند مرتبط با ضعیف بودن موتور، خراب بودن اتصالات سیم های فن، تماس قطعه های دستگاه با فن، یا نهایتاً قطعی یا اتصال کوتاه سیم های لید یخچال باشد.

راهکار: در صورتی که می خواهید کد ارور FF یخچال فریزر ال جی را در خانه رفع نمائید، برق یخچال فریزر را قطع کرده و موتور فن اواپراتور و سیم کشی های مرتبط با آن را بررسی نمائید. همینطور دنباله این سیم ها روی برد کنترلی اصلی را بررسی نمائید و از سلامت آنها مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال دوو در کرج

7- خطای IF یا F1 یخچال فریزر ال جی

دلیل: علت کد ارور IF یا F1 یخچال فریزر ال جی ناشی از بروز ایراد یا اروری در قسمت فن یخ ساز دستگاه می باشد. بعضی اوقات این ایراد به دلیل یخ زدگی یا تجمع یخ در اطراف فن یخ ساز اتفاق می افتد و دستگاه این مسئله را با این خطاهای یخچال فریزر ال جی اخطار می دهد.

راهکار: برای برطرف کردن خطای IF یا F1 یخچال فریزر ال جی، در قدم نخست به سراغ سیم کشی و موتور فن بروید و اطمینان حاصل کنید که درست کار انجام می دهند. در مرحله بعدی می بایست چک نمائید که فن یخساز گیر نکرده باشد. در صورتی که موفق به یافتن دلیل ایراد نشدید، با مهندسان حرفه ای ما در تیم تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *