تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریجیدر در فردیس

تعمیر یخچال فریجیدر در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریجیدر در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریجیدر در فردیس

وجود یک یخچال نقص دار در آشپزخانه معیوب هیچ گاه رضایت بخش نیست. برخی از لوازم خانه خیلی زودتر از بقیه امکان دارد دچار اختلال و ایراداتی شوند که یکی از آن‌ها یخچال می باشد. یخچال‌ها عموما عمر کوتاه‌تری دارند، پس از تقریبا ۷-۸ سال ایرادات خاصی در آن‌ها به وجود میاید و جهت حل ایردات و مشکلات یخچال که موجب به وجود آمدن ایرادات و هزینه‌های بیشتر نشوند باید از نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس مشاوره بگیرید. ولی چه نوع ایرداتی را می‌توان انتظار داشت؟ خب، در این مقاله تصمیم داریم موارد زیر را مورد بررسی قرار دهیم:

بیشتر بخوانید: علت سرد نشدن قسمت پایین یخچال دوو

شایع ترین ایرادات یخچال فریجیدر

  • چه دلایلی سبب ایرادات یخچال فریجیدر می‌شود
  • کدام یک از اختلالات یخچال فریجیدر را می‌توان رفع کرد.

یخچال فریجیدر آب نشتی می‌کند

آیا به طور مرتب در کنار یخچال فریجیدر جمع شدن آب را مشاده می کنید؟ خبر بد این است که این هیچ وقت علامت خوبی نیست و باید حتماً به وسیله کارشناسان نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس بررسی و ایراد یابی شود. اما خبر خوب این است که نشتی دادن یخچال ایرادی است که به آسانی قابل رفع است. در ادامه دو علت شایع جهت نشتی آب یخچال و راهکارهای آن‌ها آورده شده است:

مسدودیت زهکشی سیستم یخ زدایی یخچال فریجیدر

این رایج ترین علت نشتی یخچال فریجیدر است. معمولا اتفاقی که رخ می دهد این است که زباله‌ها و تکه‌های مواد غذایی در شیلنگ تخلیه گیر می‌کنند که سبب گرفتگی آن می‌شود. به مرور زمان، یخ شروع به تجمع می‌کند و در آخر با یک گودال آب بزرگ مواجه می‌شوید.

شیوه رفع ایراد:

نخستین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که فقط با کمک گرفتن از آب داغ، فاضلاب را از داخل یخچال تمیز کنید. چنانچه این کار جواب نداد، یک لوله پاک کن تهیه کنید و تلاش کنید کنید تجمع کثیفی راپاکستزی کنید. تحت عنوان آخرین راهکار، می‌توانید با خارج کردن دستگاه و تمیز کردن شیر چک لاستیکی در پنل پشتی، زباله‌ها را به شکل دستی تمیز کنید. در اینگونه موارد و جهت مطمئن شدن بیشتر حتماً با تعمیرکاران نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: کد خطاهای یخچال سامسونگ

منبع آب گرفته شده/ یخ‌زده

گرفتگی یا یخ زدگی منبع آب هم می‌تواند علت نشتی یخچال باشد. باز هم، این یک ایراد خیلی رایج برای یخچال‌ها است.

شیوه رفع آن

اول  باید یخچال فریجیدر را از پریز برق بکشید. بعد، باید شیر قطعی را پیدا کنید، به احتمال زیاد در زیر سینک آشپزخانه شما نصب میشود. مطمئن شوید که شیر به طور کامل بسته است و آن را از لحاظ گرفتگی یا نشتی چک کنید. جهت پارگی، باید خط تأمین آب را عوض کنید. چنانچه همه چیز خوب به نظر میاید، ولی هنوز نشتی را مشاهده می‌کنید، با یک بلوک یخ مواجه هستید. کاری که باید انجام دهید این است که یخچال را از برق بکشید تا یخ آب شود. در این موارد و جهت مطمئن شدن حتماً با تکنسین های نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس تماس بگیرید.

یخچال فریجیدر خنک نمی‌شود

چنانچه متوجه شدید که یخچال فریجیدر شما به حد کافی خنک به نظر نمی آید و غذای شما زودتر فاسد می‌شود، به احتمال زیاد یخچال فریجیدر شما احتیاج به بررسی جدی دارد اما نگران نباشید چون که علت های متعددی جهت سرد نشدن یخچال وجود دارد و خیلی از ایرادات به سادگی رفع می‌شوند. یکی از متداول ترین و رایج‌ترین عوامل کم بودن خنکی یخچال این است که دمای یخچال را به شکل استاندارد تنظیم نکرده باشید و یا ممکن است به صورت اتفاقی و غیر عمدی موقع کار کردن با یخچال دستتاتن به سنسور تنظیم یخچال خورده باشد و تنظیم آن بهم بریزد. در غیر این صورت و در اینگونه موارد و جهت اطمینان خاطر بیشتر حتماً با تکنسین های نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس تماس بگیرید.

فن کندانسور دچار گرفتگی شده است

چنانچه مدل یخچال فریجیدر شما فن کندانسور دارد، این امکان وجود دارد که چیزی مثل گرد و غبار، جمع شدن کثیفی، موی حیوانات خانگی و غیره آن را گرفته کرده باشد. چنین ایرادی هم بر یخچال و هم فریزر موثر می باشد.

شیوه تعمیر

یخچال را از برق جدا کرده و بیرون بیاورید. فن کندانسور را بیابید. آن را با یک برس یا حوله آشپزخانه پاک کنید و آن را بچرخانید تا ببینید آیا حرکت می‌کند یا خیر. چنانچه همه چیز صحیح به نظر میاید، یخچال را مجدد به برق متصل کنید و چک کنید که آیا فن به درستی کار می‌کند یا خیر. در این نوع موارد و جهت اطمینان خاطر بیشتر حتماً با تکنسین های نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: علت خارج نشدن یخ از یخساز دوو

فریزر خنک نمی‌شود

از عواملی که می‌توان جهت خنک نبودن فریزر نام برد به موارد زیر اشاره داشت:

ایرادات سیستم یخ زدایی

هدف از سیستم یخ زدایی اتومات این است که هر ۸ ساعت یک مرتبه کویل‌های اواپراتور را یخ زدایی کند و جریان های هوای اواپراتور را باز نگه دارد. زمانی که این بخش دچار مشکل شود، یخ در کناره های اواپراتور و دیواره قسمت پشتی فریزر شروع به تولید می‌کند و در نهایت فریزر شما به درستی خنک نمی‌شود.

چطور آن را تعمیر کنیم

تعمیر سیستم یخ زدایی یخچال معیوب کار راحتی نیست و در این نوع موارد و جهت مطمئن شدن حتماً با تکنسین های تعمیرات سرویس در فردیس تماس بگیرید.

سنسور دمای معیوب 

یک سنسور دما که ترمیستور هم نامیده می‌شود، جهت تشخیص دمای هوای داخل یخچال شما به کار برده می‌شود. چنانچه این بخش معیوب شود، دستگاه شما در نگهداری دمای مناسب هم در یخچال و هم در فریزر، خنک نشدن یکسان داخل و یخ زدایی با ایراد رو به رو می‌شود.

شیوه تعمیر:

تنها راهکار این میباشد که قطعه را عوض کنید. در این نوع موارد و جهت اطمینان خاطر بیشتر حتماً با تکنسین های تعمیرات سرویس در فردیس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط