تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس

نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال فریجیدر در فردیس

یخچال فریزر و ساید بای ساید از سری مهم ترین وسایل ضروری در خانه می باشند که جهت بروز هر ایرادی اشخاص نمی توانند حتی یک روز هم بدون آن بگذرانند. پس اگر برای این وسیله ایرادی پیش بیاید ، همه ترجیح می دهند در اسرع وقت ممکن و با قیمتی مناسب یخچال فریزر برای آنها تعمیر شود.

بیشتر بخوانید: علت خارج نشدن یخ از یخساز دوو

چرا سرویس دوره ای یخچال مهم است؟

با سرویس دوره ای و منظم یخچال، ایرادات کوچک دستگاه در تایم مناسب شناسایی و رفع خواهد شد. همینطور از صدمه به قطعات اصلی یخچال مثل برد اصلی، کمپرسور (که هزینه تعویض آنها تقریبا زیاد است)، تا اندازه ای پیشگیری می‌شود و هزینه تعمیر یخچال فریزر فریجیدر هم کاهش پیدا می کند.

نصب یخچال فریزر را به تعمیرات سرویس بسپارید

چنانچه نصب یخچال درست انجام نشود، امکان دارد در کارکرد دستگاه اختلال پیش بیاید یا شاهد صدای زیاد یخچال و نشتی آب از آن باشیم. پیشنهاد می‌شود نصب یخچال را به تعمیرکاران حرفه ای بسپارید و به صورت فردی اقدام به نصب آن نکنید.

تکنسین‌های تعمیرات سرویس آموزش‌های کافی را در حوزه نصب لوازم خانگی به خصوص یخچال دیده‌اند و قابل نصب دستگاه شما را مطابق با دستورکارهای ایمنی و در فوری ترین زمان فراهم می کنند.

پروسه سرویس یخچال در محل

برای آن که بتوانید یخچال فریجیدر FRIGIDAIR خود را در خانه تعمیر و سرویس کنید اقدامی که اول کار باید انجام دهید این است که با نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر FRIGIDAIR تماس حاصل کنید تا کارشناسان این مرکز بعد از دریافت اطلاعات موردنیاز درمورد ایراد یخچال در کمتر از یک ساعت به محل شما فرستاده شوند و به کار تعمیر یخچال خارجی تان مشغول شوند.

ایرادات رایج در یخچال فریجیدر

ایرادات و خطاهای یخچال فریجیدر که امکان دارد ایجاد شوند موارد زیر را شامل می شوند:

سرد نکردن یخچال فریجیدر

چانچه یخچال فریجیدر را استفاده می کنید و دستگاه تان به درستی نمی تواند که مواد غذایی را خنک نگه دارد، پیش از آن که بخواهید این ایراد را با نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در میان بگذارید در اول باید به بررسی لاستیک هایی که دور درب یخچال را گرفته اند بپردازید و ببینید که آیا ایرادی در آن ها وجود دارد یا نه.

چنانچه لاستیک ها سالم بودند ایرادی می تواند از ترموستات، کاهش گاز یخچال و مشکل در کمپرسور باشد که خودتان نمی توانید این قطعات را جهت تعمیر دستگاری کنید؛ به همین خاطر جهت تعمیر ترموستات یخچال فریجیدر، تعمیر کمپرسور یخچال فریجیدر و شارژ گاز یخچال فریجیدر می توانید که با مرکز تعمیر یخچال تعمیرات سرویس در کرج تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: کد خطاهای یخچال سامسونگ

ایراد در فن یخچال فریجیدر

چنانچه مشاهده کردید که فن یخچال خارجی تان از کار افتاده است، امکان دارد که آلودگی های بسیاری در پره های آن تجمع کرده باشند که شما در این وضعیت باید پره های فن را تمیز و بدور از هر نوع آلودگی کنید و چنانچه با این روش نتوانستید که کارکرد فن یخچال را به حالت معمول بازگردانید، نیاز است که با نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر تماس حاصل کنید تا تکسنین های این مرکز شما را در تعمیر یخچال خارجی تان راهنمایی کنند.

رفع خطا یخچال فریجیدر

آیا می دانید خطاهایی که در صفحه نمایشگر یخچال فریجیدر نمایش داده می شوند بیانگر چه می باشند؟ در حقیقت این خطاها یا کدها نشان دهنده این هستند که در یخچال یک ایراد جدی ایجاد شده است و شما برای رفع آن در سریع ترین زمان باید اقدام کنید و به طوری که به آن ها توجه نکنید ایردات دستگاهتان افزایش می یابد و باید هزینه های گزافی را جهت تعمیر یخچال فریجیدر پرداخت کنید.

به منظور رفع خطای یخچال فریجیدر نیاز است که از تعمیرکاران تعمیرات سرویس در کرج کمک بگیرید.

اختلال درجه یخچال فریجیدر

برخی اوقات اتفاق افتاده است که دمای یخچال تان ثابت نباشد و مکرر بالا و پایین شود که چنانچه به این مشکل توجه نکنید، مواد غذایی در یخچال تان فاسد می شوند و موتور یخچال هم دیگر کار نمی کند؛ چنانچه مشاهده کردید که اختلال دما در یخچال تان وجود دارد، علت این ایراد نوسان در ترموستات است که شما می توانید جهت تعمیر ترموستات یخچال فریجیدر با تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات سرویس از طریق وب سایت و شماره تلفن های موجود در صفحه ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخوانید: علت سرد نشدن قسمت پایین یخچال دوو

روش های نگهداری از یخچال فریجیدر و به تعویق انداختن تعمیر آن

چنانچه به مواردی که در ادامه مطلب برایتان توضیح می دهیم توجه کنید می توانید که از تعمیر یخچال خارجی خود جلوگیری کنید.

  1. خیلی از افراد وجود دارند که مواد غذایی را داغ در یخچال قرار میدهند که این کار کاملا غلط است و سبب صدمه رسیدن به موتور یخچال می شودف بنابراین تا حد ممکن تلاش کنید که از قرار دادن مواد داغ در یخچال خودداری کنید.
  2. یخچال از دیوار باید تقریبا 30 سانتی متر فاصله داشته باشد تا هوا خیلی خوب به موتور و قطعات آن برسد.
  3. چنانچه ناچار شدید که یخچال تان را جا به جا کنید، تا دو ساعت آن را به برق وصل نکنید.
  4. درب یخچال را مکرر باز و بست نکنید و جهت باز کردن هم آن را فورا ببندید.

برای دریافت تعمیرات یخچال فریجیدر در محل باید از طریق راه های ارتباطی با نمایندگان تعمیرات سرویس در کرج ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط