تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر کردن یخچال دوو

ما در این مطلب به مبحث تعمیر کردن یخچال دوو می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر کردن یخچال دوو

مشکلات و خرابی های رایج یخچال دوو

مسلما کسب اطلاعات در مورد مشکلاتی که اکثر اوقات برای یخچال دوو اتفاق می افتد؛ می تواند بهتون کمک کند که در ارتباط با تعمیر یخچال دوو  اطلاعتان را تا حد زیادی بالا ببرد؛ به همین دلیل در ادامه در ارتباط با این مشکلات صحبت خواهیم کرد.

 • داغ کردن بیش از اندازه موتور یخچال

یکی از مشکلاتی که زیاد برای این یخچال اتفاقی می افتد و می تواند باعث تعمیر یخچال دوو شود؛ این که موتور یخچال زیاد داغ می کند؛ در این حالت نمی توانید اقدامی برای حل این مشکل انجام دهید و توصیه می کنیم؛ بدون انجام هیچ کار خاصی از تعمیرات سرویس برای حل این مشکل کمک بخواهید.

 • یک سره کار کردن موتور یخچال

مشکل دیگری که زیاد برای یخچال دوو اتفاق می‌افتد و می‌تواند عواقب زیادی داشته باشد؛ این هست که موتور یخچال بدون استراحت وبه شکل یک سره شروع به کار کرد بکند؛ که اول در صورت به وجود امدن این مشکل توصیه می‌کنیم درب یخچال را برای یک مدت مشخص ببندید و باز وبسته نکنید؛ چون ممکن هست هوای گرم زیادی در اثر باز و بسته کردن پشت سر هم درب یخچال به داخل آن نفوذ کرده باشد و این هوای گرم زیاد باعث شود موتور یخچال به طور یک سره کار کند.

وبعد از انجام دادن این توصیه ها، که باز هم موتور یخچال در حال کارکردن به طور یک سره هست باید با تعمیرات سرویس تماس بگیرید و از افراد عادی برای حل این مشکل کاری ساخته نیست.

 • خراب شدن صفحه دیجیتالی یخچال

همان طور که می دانید؛ بیشتر یخچال هایی که امروزه تولید می شوند؛ دارای یک صفحه دیجیتالی هستند که بر روی آن صفحه کد های خطا، دمای یخچال، دمای تنظیم شده برای یخچال و مواردی از این قبیل نمایش داده می شود؛ که در یخچال های دوو این صفحات زیاد خراب می شوند و برای حل خرابی آن ها توصیه می کنیم از تعمیرات سرویس با سابقه کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید:مشکلات یخ ساز ساید اسنوا

نگهداری یخچال دوو

 اما ممکن هست از خود بپرسید؛ اصلا چطور می توان از تعمیر این یخچال جلوگیری کرد و یا این تعمیر را به تاخیر انداخت؛ در ادامه با ذکر نکاتی در ارتباط با نگهداری یخچال دوو و چگونگی آن توضیح خواهیم داد.

 • نکته اول

مهم ترین نکته در ارتباط با تعمیر یخچال دوو این هست که هیچ وقت یخچال را خودسرانه و بدون توجه نصب نکنید چون نصب و راه اندازی این یخچال تخصص شما نخواهد بود و ممکن هست در هنگام نصب و راه اندازی آن مشکلاتی برای یخچالتان به وجود بیاید؛ به همین دلیل توصیه میکنیم به این نکته توجه کنید.

 • نکته دوم

توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از تعمیر یخچال دوو، آن را همسطح قرار بدهید و هیچ وقت هم بر روی یخچال وسایل قرار ندهید.

نکته سوم

در خصوص مکان قرار گیری یخچال دوو توصیه ما این هست که هیچ وقت  یخچال را در معرض ابزار و وسایل گرما زا مانند اجاق گاز و فر قرار ندهید؛ همچنین بهتر هست به منظور جلوگیری از تعمیر یخچال دوو آن را در مکان هایی که در معرض نور خورشید باشد هم قرار ندهید؛ و در آخر هم توصیه می کنیم  یخچال را حتما از دیوارهای اطراف در حدود 8 سانتی متر فاصله دهید تا از نظر به وجود آمدن مشکل برای کمپرسور یخچال نگران نباشید.

 • نکته چهارم

به عنوان یک نکته مهم دیگه هم برای جلوگیری از تعمیر یخچال دوو توصیه می کنیم، حتما هفته ای یکبار داخل یخچال را به طور کامل به وسیله یک دستمال مرطوب تمیز کنید.

 • نکته پنجم

توصیه می شود؛ بعد از انجام اقدامات مرتبط با نصب یخچال آن را تا دو ساعت اصلا روشن نکنید؛ چون این کار می تواند به قسمت های مختلف یخچال، مانند موتور و کمپرسور آسیب برساند.

 • نکته ششم

در آخر هم به عنوان آخرین نکته توصیه می کنیم هیچ وقت، برای یخچالتان مشکلی به وجود می آید؛ خودتان برای حل آن مشکل پیش قدم نشوید بلکه حتما از تعمیرات سرویس برای حل آن کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید:تعمیر انواع ساید بای ساید کلور

بیشتر بخوانید:تعمیر انواع ساید الکترواستیل

 • ویژگی اول: سرعت

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک تعمیرات سرویس باید داشته باشد؛ این هست که در انجام تعمیرات یخچال و خدمت رسانی سرعت داشته باشد تا بتواند از خرابی بیشتر یخچال جلوگیری کند.

 • ویژگی دوم: علم کافی

یک متخصص بایدحتما علم کافی در مورد تعمیر یخچال داشته باشد و این علم را به صورت تجربی به دست نیاورده باشد و بلکه تحصیلات دقیق و اکادمیک پرداخته باشد.

 • ویژگی سوم: تعمیرات به صرفه

باتوجه به این که تعمیر یخچال دوو کاری است که ممکن هست کاملا ناگهانی اتفاق بیوفتد؛ یک تعمیرکار خوب باید بتواند این تعمیرات را با کم ترین هزینه و بالا ترین کیفیت انجام دهد.

 • ویژگی چهارم: قطعات خوب

همان طور که میدانید؛ در بعضی مواقع ممکن هست در هنگام تعمیر یخچال دوو نیاز به عوض کردن قطعه پیدا کنید؛ که لازم هست در همچین مواقعی تعمیرات سرویسی که پیدا می کنید؛ از بهترین قطعات برای تعمیر آن استفاده بکند.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیر یخچال دوو در فردیس
 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال دوو در اندیشه
 • تعمیر یخچال دوو در کرج

مطالب مرتبط