تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

مشکلات یخ ساز ساید اسنوا

مشکلات یخ ساز ساید اسنوا

ما در این مطلب به مبحث مشکلات یخ ساز ساید اسنوا می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات یخ ساز ساید اسنوا

در بعضی موارد که پدال یخ را فشار می دهیم از داخل یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا یخی خارج نمی شود. در این مقاله علت های این خرابی و مشکل را بررسی می کنیم.

دلایل مختلفی باعث می شودکه یخ از یخ ساز یخچال خارج نشود، در اولین قدم باید داخل ظرف یخ ساز یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا را بررسی کنید که یخی وجود دارد یا خیر؟ یا یخی ساخته شده است یا خیر؟

حالا اگر مشاهده کردید که یخ درون ظرف یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا قرار دارد می تواند علت های زیادی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: علت سرد نشدن آبسردکن ساید بای ساید ال جی

دلایل یخ نساختن یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا

اولین علت: دریچه ی تخلیه ی یخ باز نمی شود.

وقتی که پدال را فشار می دهید این دریچه ی خروجی یا دریچه ی تخلیه ی یخ ساز باز نمی شود که در نتیجه ی آن یخی از یخ ساز ساید اسنوا خارج نمی شود.

این دریچه ی مورد بررسی یک دریچه ی برقی است. اگر این دریچه خراب شده باشد و یا شکسته باشد امکان دارد که یخی از یخ ساز یخچال خارج نشود و داخل لیوان چیزی ریخته نشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی در مارلیک

گام بعدی که درباره ی آن صحبت می کنیم این است که یخ ها به هم چسبیده باشند. اگر درب یخچال ساید بای ساید اسنوا باز مانده باشد و یا هر دلیلی دیگری که باعث شود یخ ها آب شود و یا به هم چسبیده شوند، مانع خروج یخ از یخ ساز یخچال می شود. باز ماندن درب یخچال، ورودی هوای گرم به درون یخچال اسنوا و دلایل فنی می تواند از این عوامل باشد.

دومین علت: خرابی یخ ساز یخچال ساید باید ساید اسنوا

اگر یخ ساز یخچال، یخ نسازد و داخل ظرف هیچ یخی وجود نداشته باشد یا یخی ساخته نشده باشد در نتیجه هیچ یخی از آن درون لیوان ریخته نمی شود. در این موارد باید به تعمیرات سرویس مربوطه مراجعه کرده تا علت های مشکل یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوای شما را مورد بررسی کند.

سومین علت: ظرف یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا

ظرف یخ، یخ ساز یخچال ساید بای ساید شما یک حالت حلزونی دارد که اگر ظرف یخ را برای شست و شو بیرون کشیده شود آن را مشاهده می کنید. ظرف یخ ساز یخچال اسنوا یک حالت مارپیچ دارد.

آخر ظرف یک موتوری وجود دارد که به آن موتور یخ ساز می گوییم. وقتی که  که شما آن پدال را فشار می دهید موتور یخ ساز باعث می شود حالت مارپیچ و حلزونی ظرف یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا بچرخد و یخ های تشکیل شده یکی یکی داخل لیوان ریخته می شود.

نکته ای که خیلی مهم است این است که بعضی موقع این مارپیچ با گذشت زمان یا یخ زدن یخ ها به هم، باعث می شود این حالت مارپیچ ظرف شکسته شود چون این مارپیچ یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا بیشتر از جنس پلاستیک است و می شکند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در ملارد

حالا موقعی که این مارپیچ یخ ساز یخچال بشکند منجر می شود که یخ ها درون مارپیچ گیر کنند و خارج نشوند. در نهایت هیچ یخی از یخ ساز یخچال درون لیوان ریخته نمی شود.  

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در اندیشه

از دیگر علت های یخ نساختن یخ ساز ساید بای ساید اسنوا:

 1. خاموش شدن یخ ساز
 2. روشن شدن حالت خاموش یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا
 • فعال شدن قابلیت مکث
 1. مشکل در منبع تامین آب به درون دستگاه
 2. دمای نامناسب برای تشکیل یخ
 3. تغییر کردن درجه ی حرارت
 • ایراد در نمایشگر فرمان
 • وقتی که یخ ساز خاموش می شود و یا حالت خاموش و قابلیت مکث آن فعال می شود باید با توجه به دفترچه راهنمای یخچال ساید بای ساید اسنوا آن حالت های فعال شده را خاموش کنید تا مجددا عمل یخ سازی انجام شود.
 • موقعی که در تامین آب دستگاه شما مشکلی به وجود آمده باشد باید موارد زیر را بررسی نمایید:

آب از طریق لوله از شیر آب خانه به پشت یخچال ساید بای ساید اسنوا منتقل می شود. وقتی که دمای مناسب برای یخ سازی توسط یخچال فراهم شود شیر ورودی آب را به یخ ساز می برد و آب درون قالب های یخ ساز یخچال اسنوا وارد می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر در فردیس

هنگامی که آب در قالب های یخ، به طور کامل یخ می زند یخ ساز یخ های تشکیل شده را به درون مخزن یخ ها می اندازد و باز پس از مدتی چرخه ی یخ ساز شروع می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه

توجه کنید وقتی که مخزن یخ ها به اندازه ی کافی پر شود انجام یخ سازی یخچال ساید بای ساید اسنوا متوقف خواهد شد. حالا اگر بر اساس فرایند های بالا آب برای این چرخه ی یخ سازی فراهم نشود، یخی ساخته نمی شود. بنابراین آب ورودی دستگاه را بررسی کنید.

 • اگر دمای یخچال تغییر کند و یا دمای یخچال ساید بای ساید اسنوا به اندازه ای نباشد که بتواند یخی درون ظرف یخ ساز تشکیل دهد، در آخر هیچ یخی به درون لیوان ریخته نمی شود. پس دمای یخچال بسیار مهم می باشد. وقتی که شما یا افراد خانواده مرتب درب یخچال را باز و بسته کنید هوای گرم به درون یخچال می رود و به دمای مناسب خود نمی رسد. بخاطر همین نکات لازم را برای تعادل دمای یخچال ساید بای ساید اسنوا انجام دهید.
 • اگر نمایشگر الکترونیکی ساید اسنوا در صادر کردن فرمان دچار خرابی شده باشند، یخ درست نمی شود. برای کنترل و بررسی برد الکترونیکی یخچال اسنوا و انجام آن باید به تعمیرات سرویس برای رفع آن مراجعه نمایید چون نمایشگر قطعه ای بسیار پیچیده و حساس می باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر ساید بای ساید اسنوا در اندیشه
 • تعمیر ساید بای ساید اسنوا در فردیس
 • تعمیر ساید بای ساید اسنوا در ملارد

مطالب مرتبط