تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر بوش در فردیس

تعمیر یخچال بوش در فردیس - تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال فریزر بوش در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر بوش در فردیس

اجازه دهید سوال خیلی مهمی را مطرح کنیم؛ تا به حال با چه خطاهایی در یخچال بوش رو به رو شده‌اید؟ غیر ممکن است با هیچ خطایی در طول سال‌ها استفاده از این دستگاه و هر یخچال فریزر دیگری برخورد نکرده باشید. چون هر دستگاهی بعد از مدتی استفاده افزون بر سرویس‌های دوره‌ای، به تعمیر و مراقبت هم نیاز پیدا می‌کند. این امر به افزایش یافتن عمر و همینطور کارکرد بهتر آن هم کمک می کند. در اینجا باید بگوییم؛ خدمات پس از فروش بوش شرکت تعمیرات سرویس با جمع آوری گروهی از متخصصان این حوزه، تمام تلاش خود را استفاده کرده تا با دانش و تخصص کامل و در اختیار داشتن بهترین و باکیفیت‌ترین ابزرآلات، به آشپزخانه شما آمده و ایرادات را رفع ‌کند.

بیشتر بخوانید: علت خرابی المنت یخچال فریزر سامسونگ

چه زمانی باید جهت تعمیر یخچال بوش با نمایندگی تماس بگیرید؟

وقتی که مشکل یخچال فریزر مرتبط با موتور، برد یا دیگر قطعه های فنی و اصلی باشد شما نمی‌توانید کاری جهت رفع کردن این مشکلات انجام دهید و مشخص است که عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها کار یک تکنسین متخصص از یک مرکز معتبر و نمایندگی مجاز بوش است.

برای اینکه بدانید کدام یک از ایرادات احتمالی برای یخچال بوش احتیاج به این دارد که با تعمیرات سرویس تماس بگیرید، در ادامه برخی از شایع ترین مشکلات دستگاه را برای شما نام می‌بریم:

  • صداهای غیرطبیعی: عموما به خاطر خراب شدن قطعات داخلی یخچال بوش است.
  • نشتی آب: این ایراد هم از دیگر موردهایی است که باید به وسیله یک تعمیرکار متخصص مورد بررسی قرار گیرد.
  • خنک‌نشدن درون یخچال بوش: ممکن است به خاطر خراب شدن کمپرسور، ترموستات، فن اواپراتور، کثیف شدن کویل کندانسور یا خرابی نوار دور در باشد.
  • گرفتگی لوله‌های آب‌سردکن یا فیلتر آب: صدمه به سوئیچ و خراب شدن برد از سری مواردی می باشد که در بروز ایراد برای کارکرد آب سردکن دخالت دارند.
  • مشکل در گاز، دیفراست، فن: برد یا تنظیمات غلط روی دستگاه هم تحت عنوان عواملی مد نظر قرار می‌گیرند که می‌تواند سبب بی وقفه کارکردن یخچال بوش شوند و ایراداتی را ایجاد کنند.

خطاهایی از یخچال بوش که نباید نادیده گرفت

ارور E02: این خطا ناشی از فعالت نکردن درست سنسورهای دمای محفظه فریزر است. حال این موضوع می‌تواند از قطعی سیم‌های اتصال یا قطع موقتی این اتصال نشات گرفته باشد.

ارور E03: حتی کشوهای درون یخچال بوش حسگر کنترل دما دارند و چنانچه با اختلال رو به رو شوند، چنین خطایی بر روی صفحه نمایش یخچال فریزر نشان داده می‌شود.

ارور E04: جهت نداشتن فعالیت درست سنسور دمای کندانسور فریزر، این کد خطا به نمایش گذاشته می شود.

ارور E05: قطع شدن ارتباط حسگر دمای وصل شده به سیستم یخ‌زدایی، موجب نمایش چنین خطایی می‌شود.

ارور EA: این خطا احتمالا به موتور یخچال مربوط می شود و تکنسین ها اول باید سیم‌های اتصال موتور را چک کنند.

ارور EG: این خظا از گارافتادگی شیربرقی یخچال فریزر ساید باید ساید بوش را گزارش می‌کند که باید آن را عوض کرد.

ارور F1: این کد ناشی از بروز ایراد در حسگر دمای محیطی یا حسگر سیستم یخ زدا می باشد.

ارور RT: چنانچه حسگر دمای محیطی یخچال بوش به درستی کارکرد نداشته باشد، این خطا بر روی نمایشگر نشان داده می‌شود.

خطاهای خیلی زیاد دیگری هم وجود دارد. می‌توانید با کامل کردن فرم درخواست در وبسایت، خطا نشان شده بر روی یخچال فریزر خود را بنویسید تا مشاوران تعمیرات سرویس با شما تماس گرفته و ایراد را رفع کنند.

بیشتر بخوانید: چرا یخچال امرسان روشن نمیشود؟

تعمیر یخچال فریزر بوش

خدمات تعمیرگاه یخچال، شامل دو بخش مهم تعمیرات فنی و قطعات اصلی یخچال به صورت زیر است:

تعمیرات فنی یخچال بوش در کوتاه ترین زمان

تعمیر یخچال بوش به شکل تخصصی و فنی، از خدمات تضمینی تعمیرگاه تعمیرات سرویس است. برنامه تعمیرات با توجه به شناسایی تکنولوژی‌های مورداستفاده در یخچال‌های تولیدی شرکت انجام می‌شود. در دنباله مذاکرات همیشگی تیم آموزشی فنی تعمیرگاه با کارشناسان بخش تولید شرکت سازنده به شکل ماهانه یا سالانه، شناخت و بررسی تکنولوژی‌ها انجام میگیرد و در کلاس‌های آموزشی تعمیرکاران استخدام شده، به کار می برند. در نهایت تعمیرکاران ماهر به شناخت بالایی از یخچال دست می یابند و در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توانند خدمات تعمیرات فنی را به شکل حرفه‌ای و تخصصی یخچال بوش انجام دهند و در آخر تعمیرات تخصصی و فنی خود را برای مشتری تضمین می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال حایر در ملارد

بهره گیری از قطعات اصلی و اورجینال بوش

استفاده کردن از قطعات اصلی شرکت در هنگام عیب‌یابی یکی از خدمات مهم تعمیرگاه تعمیر یخچال بوش می باشد. در موقع بررسی و رفع کردن خرابی دستگاه، به طوری که احتیاج به تعویض قطعات باشد از قطعات اصلی شرکتی به کار برده می‌شود تا جهت افزایش دادن کیفیت تعمیرات، از آسیب دیدن بخش های دیگر یخچال، پیشگیری شود. در پایان این روند ضمانت تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی کمپانی به واسطه نمایندگی بوش به مخاطب تعلق می‌گیرد.

تعمیرگاه تعمیرات سرویس با داشتن سالهای طولانی سابقه درخشان، همیشه تحت نظر اتحادیه فعالیت داشته و همه هزینه‌ها را مطابق با نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت می‌کند و این قیمت‌گذاری مصوب از خدمات تعمیرگاه است. با توجه به آگاهی مجموعه از احتیاج مصرف‌کننده به یخچال، سرعت در تعمیر دستگاه و قابلیت نداشتن جابجایی، خدمات تعمیرات به‌ شکل صد در صد در محل انتخابی مراجعه کننده انجام شده و احتیاجی به جابجایی دستگاه و منتقل کردن به تعمیرگاه نیست.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط