تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال حایر در ملارد

تعمیر یخچال حایر در ملارد -تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال حایر در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال حایر ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی حایر و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال حایر در ملارد

به مرور زمان و به کارگیری از یخچال فریزر و ساید بای سایدهای حایر، امکان دارد این دستگاه با مشکلاتی برخورد کرده که جهت رفع هر کدام از آنها، نیاز است از خدمات یخچال حایر به وسیله تکنسین ماهر استفاده شود.

ایرادات شایع یخجال ها به صورت زیر است.

  • یخچال فریزر به هیچ وجه کار نمی‌کند.
  • یخچال فریزر سرد نمی‌کند.
  • دمای یخچال فریزر بسیار پایین می باشد و مواد غذایی یخ می زنند.
  • یخچال فریزر برفک می‌زند (سیستم دیفراست از کار افتاده است).
  • انتهای یخچال فریزر آب جمع می‌شود یا کف آشپزخانه خیس شده است.
  • صدای یخچال فریزر بسیار بلند است.
  • آب سردکن یا یخ ساز یخچال فریزر از کار افتاده است.
  • یخچال فریزر متعادل نیست و درب یخچال فریزر درست بسته نمی‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

مشکل خنک نکردن یخچال

یکی از شایع ترین ایراداتی که امکان دارد برای یخچال شما پیش بیاید این است که در فصول گرم سال، قادر نباشد مواد غذایی را آنطور که باید خنک کند، از این جهت به تنظیمات دقیق نیاز دارد. دلایل  متعددی می تواند موجب بروز این مشکل شود.

تکنسین تعمیرات سرویس، اول به بررسی دقیق اینکه آیا گردش برق به یخچال می رسد یا خیر، می پردازد. چنانچه برق رسانی به یخچال به درستی انجام نگیرد، اختلال خنک سازی برای یخچال به وجود میاید. جهت رفع این تختلال، نیاز به بررسی دقیق دریچه ها و ترموستات دستگاه می باشد.

از سایر مواردی که به وسیله نمایندگی حایر تعمیرات سرویس در موقع تعمیرات یخچال بررسی می شوند، کویل کندانسورها است. این بخش به فن های موجود روی کویل ها مرتبط می شود و در حقیقت کار خنک سازی یخچال را برعهده دارد و جهت کار نکردن درست فن، خنک کردن دستگاه انجام نمی گیرد. از این جهت، باید به بررسی کارکرد فن پرداخته شود. به طوری که فن معیوب باشد، باید تعمیر یا عوض شود.

همینطور این مشکل می تواند، به خاطر اختلال در کارکرد برد کنترل دستگاه و یا کنترل سیم ها باشد. جهت بررسی این موضوع، به یک مولتی متر نیاز دارید تا به وسیله آن سیم ها را بررسی کنید.

بعضا نیاز به تعویض برد کنترل هم است.

یخچال حایر نشتی دارد

نشتی آب یخچال از دیگر ایراداتی است که موجب پر شدن کف آشپزخانه از آب می شود و برخی از مخاطبان با آن مواجه هستند. عوامل مختلفی موجب بروز این ایراد می شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال حایر در ملارد، جهت رفع کردن مشکل، اول به بررسی وضعیت توازن دستگاه پرداخته و به طوری که ایرادی در این زمینه وجود نداشته باشد، لوله های تخلیه را به شکل دقیق مورد بررسی قرار می دهد. این لوله ها باید به طور دوره ای تمیز گردند تا ایراد برطرف شود.

اختلال در کارکرد گرمکن لوله پرکن آب دستگاه می تواند زمانی که یخچال به عواملی مثل اسباب کشی تکان یا ضربه می خورد پیش بیاید. بهتر است در این زمینه به چحک کردن بست سیم پیرامون لوله بپردازید.

با فشار دادن همزمان کلیدهای ذخیره انرژی و روشنایی، و نگه داشتن آن به اندازه ۸ تا ۱۰ ثانیه، صفحه نمایش دستگاه ریست می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اندیشه

ایراد گرم شدن بیش از حد موتور یخچال حایر

یکی از بخش های یخچال فریزر و ساید بای ساید حایر که تعمیر آن خیلی مهم است و لازم به دقت زیاد دارد، قسمت موتور دستگاه است. چون که چنانچه به درستی ایراد آن تشخیص داده نشود، می تواند آسیب ها و خسارت های بسیاری را برای یخچال ایجاد کند.

گرم شدن بیش از اندازه یخچال می تواند دلایل متعددی داشته باشد. قابل ذکر است که دمای کاربری برای موتور می تواند متفاوت باشد. تصور برخی از اشخاص این است که امکان دارد شرایط بدی برای دستگاه زمانی که داغ می شود، پیش بیاید.

اما چنانچه موتور یخچال تا دمای ۸۰ درجه سانتی گراد داغ شود می تواند موضوعی عادی باشد و ایرادی را به وجود نمی آورد. ولی چنانچه این دما به بیش از ۸۰ درجه برسد باید سریعا از برق خارج شود و بعد جهت حل مشکل با نمایندگی تعمیرات یخچال حایر در ملارد تماس حاصل کنید.

برای برطرف کردن مشکل، موتور یا باید تعمیر شود و یا اینکه عوض شود. بررسی کردن سیم پیچ های کندانسور از نظر کثیفی از دیگر موردهایی است که به وسیله تعمیرکار انجام می گیرد. در بعضی موارد این سیم پیچ ها با گرد و غبار و آلودگی پوشش داده میشود و عمر موتور را کم می کنند.

از دیگر معیارهایی که می تواند به موتور دستگاه صدمه وارد کند، تنظیم نبودن دمای یخچال است. به منظور دیگر، تنظیم بودن یخچال در دمای بسیار پایین و یا دمای خیلی بالا می تواند در کارکرد موتور اختلال به وجود آورد. در مواردی هم تاثیراتی از یخ زدگی بر روی سیم های تبخیر مشاهده می شود که همین موضوع حبس شدن موتور را به همراه دارد و می تواند چالش برانگیز شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال در فردیس

ایراد روشن نشدن یخچال

یکی از مشکلات دیگر یخچال حایر که امکان دارد موجب نگرانی بسیاری شود، روشن نشدن دستگاه است. به طوری که شخص به صورت آشفته به نمایندگی تعمیر یخچال حایر در ملارد مراجعه کرده و این ایراد را با ما در میان می گذارد. مطلوب است که روشن نشدن دستگاه نمی تواند امر خوبی باشد، اما رعایت نکردن نکاتی در این حوزه می تواند چالش های بسیاری را به دنبال داشته باشد. به عنوان مثال ایراد در برق رسانی نکردن به دستگاه می تواند موجب پیش آمدن این مسئله شود.

تعمیرکار ماهر تعمیرگاه مجاز تعمیرات سرویس بعد از بررسی مسئله برق رسانی یخچال، باید ترموستات دستگاه را بررسی کند. اورلود(Overload) یخچال هم از سایر مواردی است که می تواند موجب روشن نشدن دستگاه شود. آخرین نکته ای که برای حل این ایراد باید مورد بررسی قرار گیرد، موتور دستگاه می باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال حایر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی حایر در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال حایر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط