تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ -تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگمیپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

خدمات تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی همیشه از چالش های خیلی از افراد است. این روزها با توجه به پیشرفت کردن تکنولوژی و تمایل افراد به انجام ساده تر کارها و همینطور کمبود زمان، استفاده از ماشین لباسشویی به راحتی کارها و صرف زمان کم تر کمک زیادی می کند.

به طوری که این دستگاه دچار ایراد شود موجب ایجاد شدن اختلال در سیستم کاری شخص می شود.

پس استفاده از یک تعمیرکار حرفه ای و ماهر می تواند موجب آرامش و اطمینان خاطر اشخاص شود.

امروزه با توجه به یشتر شدن سودجویان، خیلی از افراد خود را متخصص معرفی کرده و در حین تعمیر ماشین به خاطر نداشتن مهارت کافی در این زمینه موجب آسیب رساندن به قطعات دیگر ماشین لباسشویی می شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا

تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ

یکی از اقداماتی که امکان دارد برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام شود، تعمیر شیر برقی است. این قطعه، مقدار آب ورودی به ماشین را در هنگام شستشو کنترل می کند.

یخ ‌زدگی‌ آب موجود در مسیر شیر برقی، علت اصلی خرابی این قطعه است و در چنین وضعیتی، آب به اندازه کافی به لباس ها نمی رسد یا کلا آب وارد ماشین نمی شود. در بیشتر موارد احتمال تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ وجود نداشته و باید این قطعه را با مدل جدید و سالم، تعویض کرد.

ریست ماشین لباسشویی سامسونگ

گاهی اوقات باید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، این دستگاه را ریست کرد. این کار زمانی تاثیر گذار است که اختلالات دستگاه مرتبط با قطعات آن نباشند و به هم ریختن تنظیمات، ایراداتی را در کارکرد ماشین لباسشویی ایجاد کرده باشد.

بعضی از لباسشویی ها دکمه ریست دارند و به سادگی می توان آنها را راه اندازی دوباره کرد.

ولی بعضی مدل ها، فقط با جدا کردن دوشاخه از پریز ریست می شوند.

اگر مشکل دستگاه بعد از ریست کردن رفع نشد، بهتر است از یک تعمیرکار ماهر برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

کلیه کارکردهای دستگاه لباسشویی به وسیله برد انجام می شود. وقتی که شما یک برنامه شستشو را در لباسشویی تنظیم می کنید، این کارکرد توسط برد انجام شده و کنترل می شود. برد لباسشویی تشکیل شده از قطعات الکترونیکی بوده و موظف به پردازش اطلاعات دستگاه را برعهده دارد.

وقتی که برد دچار ایراد شود کارکرد دستگاه هم با ایراد مواجه شده و در بعضی مواقع امکان روشن نشدن دستگاه هم وجود دارد. برد از قطعات حساس لباسشویی است که تعمیر آن نیاز به مهارت  و تجهیزات پیشرفته ای دارد.

به طوری که ایراد برد درست تشخیص داده نشود امکان دارد آسیب بیشتری به آن وارد شده و کاملا خراب شود.

تعمیر هیتر لباسشویی سامسونگ

یکی از قسمت های مهم لباسشویی، هیتر است. خرابی هیتر لباسشویی علائمی دارد که بعد از بروز آنها باید این قطعه را مورد بررسی قرار داد. عموما وقتی که هیتر خراب شود، دو حالت رخ میدهد: یکی آنکه فیوز برق اصلی قطع می شود و دوم گرم نشدن آب به وسیله دستگاه است.

البته حالت سومی هم قابل تصور می باشد و آن اینکه برنامه شستشو به پایان نرسد و دستگاه به کار خود ادامه ‌دهد.

در این موقعیت، تا حد ممکن نباید از لباسشویی استفاده کنید و بهتر است در سریع ترین وقت تعمیرکاران مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ را برای رفع کردن مشکل مطلع کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک

عوض کردن پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ

کلیه آب داخل لباسشویی توسط پمپ تخلیه از دستگاه خارج می شود. این قطعه نقش بسزایی در کارکرد دستگاه دارد و با تخلیه کردن آب های آلوده و کثیف، تمیزی لباس ها را به به وجود می آورد.

پس از جهت دیگر، خرابی پمپ تخلیه می تواند ایرادات مختلفی را برای دستگاه ایجاد کرده و موجب شود لباس ها به طور مناسبی شسته نشوند.

در صورت خرابی پمپ امکان دارد شاهد تجمع آب در داخل دیگ، ریزش آب از زیر لباسشویی و متوقف شدن روند شستشو باشید.

پمپ از قطعاتی است که عموما قابلیت تعمیر آن وجود ندارد و در صورت فرسوده شدن و خرابی باید عوض شود.

شاید یکی از اصلی ترین قسمت های لباسشویی، موتور آن باشد. موتور موجب چرخش دیگ در دورهای کند و تند شده و شستن و خشک کردن لباس ها را انجام پذیر می کند.

اگر موتور لباسشویی خراب شود امکان دارد با مشکلاتی مثل پمپ نشدن آب و نچرخیدن ماشین، پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین، نچرخیدن لباس‌ها به وسیله ماشین لباسشویی، خشک نشدن لباس‌ها و روشن نشدن دستگاه برخورد کنید.

در صورت مشاهده هر یک از این ایرادات بهتر است در سریع ترین وقت متخصصان تعمیر لباسشویی سامسونگ را مطلع کنید تا نسبت به تعمیر موتور لباسشویی اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج

خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ چطور رفع می شوند؟

یکی از اقداماتی که در پروسه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام می شود، رفع کردن خطاها و ارورهای این دستگاه است.

ارورهای ماشین لباسشویی به ظاهر خیلی مهم نیستند ولی گاهی اوقات ایرادات زیادی در کارکرد این دستگاه به وجود می آورند. عموما لباسشویی زمانی کد خطا میفرستد که ایرادی در یکی از قسمت های آن وجود داشته باشد.

تیم تعمیرات لباسشویی به خوبی می دانند که هریک از خطاهای این دستگاه نشانه چیست و چطور باید آن را رفع کرد. برای مثال ارور 5E وجود نقص در سیستم تخلیه شدن آب را به کاربر گزارش می دهد.

یا ارور LO نشانگر این است که دستگاه نمی تواند پس از 7 بار تلاش، درب ماشین لباسشویی را قفل کند.

ارو FL به ایراد در بسته شدن درب لباسشویی اشاره دارد و برای برطرف کردن آن نیاز به تعمیر یا عوض کردن میکروسوئیچ خواهد بود.

ارور LE، ارور IE یا 1E، ارور OE و مواردی از این دست هم جزء خطاهای شایعی هستند که در نمایشگر لباسشویی سامسونگ ظاهر شده و کارکرد این دستگاه را مختل می کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *