تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در مارلیک

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مارلیک -تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مارلیک

سامسونگ ماشین لباسشویی های باکیفیت تولید می کند که از تجربه طولانی این شرکت در لوازم خانگی به دست می آید. با این حال، برخی اوقات ماشین ها خراب می شوند و کدهای خطا ارسال می کنند.

و نیاز به تعمیرات لباسشویی سامسونگ را به وجود می آورند، زمانی آنها این کار را انجام دادند، باید بدانید که چه کاری انجام دهید و چطور ایراد را رفع کنید.

در این راهنما، عوامل خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ، کدهای خطای مربوط، و کارهایی که می‌توانید جهت تعمیر لباسشویی انجام دهید را شرح می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در ملارد 

مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی‌های سامسونگ یکی از مشهور ترین و پرکاربردترین لوازم خانگی هستند.

ولی همانطور که هر دستگاه الکتریکی دیگری مشکلات متعددی دارد، ماشین لباسشویی‌های سامسونگ هم امکان دارد با اختلالاتی مواجه شوند. در زیر به بعضی از ایرادات رایج لباسشویی‌ سامسونگ و راهکارهای آن اشاره می کنیم:

دلیل نشتی دادن آب از ماشین لباسشویی چیست؟

نشتی دادن آب از ماشین لباسشویی امکان دارد به عوامل متعددی رخ بدهد. این ایراد امکان دارد به خاطر پاره شددن یا مسدودیت شیلنگ های لباسشویی، خراب شدن پمپ تخلیه آب، خراب شدن شیر ورودی آب و لاستیک دور درب باشد.

همینطور احتمال دارد ترکیدگی محفظه مخصوص جاپودری، واتر پمپ و تراز نبودن ماشین لباسشویی، باعث نشتی کردن آب شود. جهت تشخیص دقیق‌تر دلیل نشتی آب، بهتر است از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی برای بررسی و رفع ایراد مدنظر کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مارلیک

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی چیست؟

ماشین لباسشویی امکان دارد به علت های متفاوتی روشن نشود. از سری این علت ها می توان به؛ متصل نشدن به برق یا قطع برق، ایراد در اتصالات ماشین لباسشویی، خرابی در دکمه روشن و خاموش یا سیستم کنترلی ماشین، ایرادات مکانیکی در قسمت های داخلی ماشین مثل موتور یا سیستم چرخه شستشو اشاره داشت.

پس نیاز است اول از رسیدن برق به ماشین لباسشویی اطمینان پیدا کنید، سیم رابط و پریز را بررسی کنید و اطمینان پیدا کنید که به صفحه نمایشگر برق میرسد؛ در مرحله ی بعد، بررسی کنید فیوز نسوخته باشد به طوری که فیوز سوخته باشد باید آن را عوض کنید.

اگر ایراد رفع نشد بهتر است از یک تعمیرکار متخصص را جهت بررسی و عیب یابی دستگاه کمک بگیرید.

دلیل عدم چرخش لباسشویی چیست؟

دلایل زیادی امکان دارد سبب نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شود. از جمله؛ خراب شدن قفل یا میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی، خراب شدن برد الکترونیکی موتور، خرابی کوپلینگ موتور، خراب شدن کلاچ ماشین لباسشویی، ایراد داشتن در تسمه محرک ماشین لباسشویی، بارگذاری بیش از اندازه ظرفیت ماشین لباسشویی، خراب شدن پمپ تخلیه. بهتر است برای چک کردن هر کدام از این موارد و حل مشکل به نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ مراجعه کنید.

دلیل خرابی لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ چیست؟

مصرف طولانی مدت و شستشوهای مداوم می‌تواند موجب سایش و ساییدگی لاستیک دور درب شود که سبب ناهمواری در باز و بسته شدن درب می‌شود.

همینطور آسیب‌های فیزیکی، ضربات یا فشارهای زیاد، ٰبرخورد کردن وسایل تیز و برنده می‌توانند سبب ترک‌ها یا پاره شدن لاستیک دور درب شوند. افزون بر این، بکار نبردن از جرمگیر لباسشویی در زمان مناسب موجب میشود لاستیک قارچ بزند. جهت خرابی لاستیک ماشین لباسشویی لازم به تعویض آن است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی در کرج

دلیل لرزش و صدای شدید ماشین لباسشویی چیست؟

2 دلیل مهم لرزش و تکان خوردن غیر عادی در لباسشویی، نداشتن توازن بار و تراز نبودن دستگاه است. مطابق با ظرفیت و حد استاندارد لباسشویی در درون آن لباس قرار دهید. از قرار دادن حجم زیاد پرهیز کنید. همینطور زمان نصب لباسشویی به تراز بودن دستگاه و تنظیم پایه ها توجه کنید.

دلیل آبگیری نکردن لباسشویی چیست؟

آبگیری نکردن لباسشویی امکان دارد به خاطر چندین علت اتفاق بیفتد. اولین دلیل امکان دارد مرتبط با شیلنگ ورودی آب باشد.

لوله‌های آب حنمال دارد گرفته شده یا دچار خرابی شده باشند که سبب می‌شود آب درست به دستگاه نرسد. دلیل دیگر امکان دارد مرتبط با پمپ آب باشد،احتمال دارد پمپ خراب شده یا کار نکند. همینطور، ایرادات در سیستم برقی یا الکترونیکی دستگاه هم می‌تواند سبب آبگیری نکردن لباسشویی شود.

دلایل دیگری مثل استفاده از میزان زیادی از مواد شوینده یا پر کردن بیش از اندازه دستگاه، کثیفی فیلتر، بسته نشدن درب لباسشویی هم احتمال دارد سبب این مشکل شوند. باید کلیه این قطعات به وسیله تعمیرکار مجرب عیب یابی و جهت نیاز تعمیر یا عوض شوند.

دلیل حل نشدن مواد شوینده در ماشین لباسشویی چیست؟

به ۳ دلیل امکان دارد مواد شوینده در ماشین لباسشویی حل نشوند: ۱. استفاده از میزان زیادی مواد شوینده، مسدودیت و کثیفی فیلتر لباسشویی، کثیفی جاپودری. پس پیشنهاد می شود از میزان مناسبی از مواد شوینده استفاده کنید و منظم جا پودری و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: ارور ماشین لباسشویی دوو

دلیل برق داشتن بدنه لباسشویی چیست؟

برق داشتن بدنه لباسشویی می تواند به خاطر نشتی اب باشد. قسمت های مختلف لباسشویی را از نقطه نشتی آب چک کنید. دلیل دیگر اتصال غلط سیم ارت یا سیم اتصال به زمین لباسشویی است.

همینطور بودن مشکل در سیم کشی‌ها و اتصالات ماشین لباسشویی، هم باعث برق دار شدن بدنه می شود. اگر روکش سیم‌ها از بین رفته است، آنها را عوض کنید. دلیل برق داشتن بدنه لباسشویی می‌تواند به خاطر خرابی موتور هم باشد. در این حالت موتور نیم سوز بوده و جریان برق به آسانی به بدنه ماشین لباسشویی راه پیدا می‌کند. همینطور خازن پارازیت گیر، هیتر و سیم پیچ داخلی لباسشویی را هم چک کنید.

دلیل بوی نامطبوع لباسشویی چیست؟

دلایل متعددی باعث بوی نامطبوع در لباسشویی می شود:

  • خارج نکردن لباس‌های شسته شده از داخل ماشین لباسشویی
  • خشک نکردن دیگ و لاستیک دور درب ماشین لباسشویی، بعد از اتمام روند شستشو
  • تمیز نکردن فیلتر
  • کثیفی جاپودری
  • استفاده نکردن از مواد شوینده مناسب

دلیل خاموش شدن لباسشویی در هنگام کار چیست؟

خاموش شدن لباسشویی امکان دارد به دلایل متعددی رخ بدهد. یکی از عوامل احتمالی این است که لباسشویی به خاطر اتصال نامناسب به برق یا ایراد در اتصالات داخلی خود خاموش شود. ایرادات در قطعات الکتریکی داخل دستگاه هم می‌تواند سبب خاموش شدن لباسشویی شود.

همینطور امکان دارد سیستم پارازیت‌گیر ، دکمه استارت، برد اصلی، هم دچار ایراد شده و موجب این اتفاق شوند. بهتر است عیب یابی و تعمیر دستگاه خود را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج

مطالب مرتبط