تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال صنام

نمایندگی یخچال صنام - تعمیر و نمایندگی یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال صنام میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی صنام و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر انواع یخچال فریزر صنام

یخچال فریزر ها دسته ای از وسایل برقی می باشند که آسیب آن ها خسارت های زیادی را به همراه دارد، کوچکترین صدمه و اختلال در فریزر ها باعث فاسد شدن ماده غذایی داخل آن می شود. لذا پس از دیدن کوچکترین آسیب و اختلال برای تعمیر فریزر خود اقدام کنید.

امروزه شرکت ها و برند های گوناگونی فریزر های مختلف با ظرفیت، مدل، کارایی، نوع کارکرد متفاوت تولید و به بازار ارائه می دهند، برند صنام نیز فریزر های مختلف با عملکرد های مختلف بسیاری را تولید کرده است، اگر شما نیز از فریزر های صنام استفاده می کنید و دستگاه شما دچار آسیب و مشکل شده است نخست به دفترچه راهنمای دستگاه مرجوع کنید و اگر متوجه بروز مشکل دستگاه نشدید برای تعمیر فریزر صنام از یک تعمیرکار تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک  

تعمیر یخچال فریزر صنام موعد کار نکردن و خاموش بودن چراغ دستگاه

در صورتی که فریزر صنام شما کار نمی کند و چراغ آن نیز روشن نمی شود باید موارد ذیل را بازرسی کنید و در صورت نیاز برای تعمیر یخچال فریزر صنام خود اقدام کنید.

 • اتصال دوشاخه فریزر صنام به پریز را بازرسی کنید زیرا ممکن است که شل و یا جدا شده باشد.
 • فیوز و مدارشکن را بازرسی کنید که دچار مشکل نباشند.
 • سیم های برق فریزر صنام را بررسی کنید که درست باشند.
 • اگر از سیم سیار و محافظ استفاده می کنید، آن را جدا کنید زیرا ممکن است که آسیب آن باعث روشن نشدن فریزر صنام شود.
 • اگر برق به خروجی برق می رسد سیم کشی فریزر صنام را چک کنید.
 • آسیب در برد الکتریکی، موتور، فلوسوئیچ و دیگر قطعات فریزر صنام از دلایل روشن نشدن آن می باشند و در صورت آسیب این قطعات برای تعمیر یخچال فریزر صنام باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت گرم شدن بخش فریزر در یخچال دوو

 رفع عیب یابی و تعمیر فریزر صنام، هنگام روشن نشدن دستگاه و روشن بودن چراغ

اگر چراغ فریزر شما روشن است، اما فریزر کار نمی کند و روشن نمی باشد، باید موارد ذیل را بازرسی کنید.

 • اول فریزر صنام را از برق بکشید و حدود دو ساعت تحمل کنید و دوباره دستگاه را به برق وصل کنید. اگر متوجه صدای کار کردن دستگاه شدید، این اختلال به دلیل گرم شدن بیش از حد کمپرسور می باشد و با انجام این کار برطرف می شود.
 • تنظیمات دمای فریزر صنام را چک کنید.
 • کوئل های چگالنده را بررسی کنید که سالم باشند و در صورت آسیب آن ها را تعمیر کنید.
 • کنترل کننده دما در فریزر صنام را چک کنید و در صورت نیاز از یک تعمیرکار برای تعمیر فریزر صنام کمک بخواهید.
 • فن تبخیر کننده در فریزر صنام را بررسی کنید و در صورت داشتن نقص آن را برطرف کنید.
 • رله کمپرسور فریزر صنام را نیز باید مورد بازرسی قرار دهید که معمولا برای این کار نیاز به یک تکنسین دارید.
 • بازرسی تایمر دیفراست از دیگر کارهایی است که در صورت روشن نشدن فریزر صنام باید انجام دهید.
 • محافظ اضافه بار را نیز بررسی کنید.
 • اگر با چک کردن موارد بالا متوجه هیچ ایرادی نشدید احتمالا آسیب در موتور کمپرسور می باشد و باید برای تعمیر فریزر صنام از یک تعمیرکار با تجریه کمک بگیرید.

ایراد یابی و تعمیر یخچال فریزر صنام هنگام ایجاد صدای زیاد دستگاه

معمولا یکی از مرسوم ترین ایراداتی که در فریزر های صنام به وجود می آید صدای زیاد دستگاه هنگام کار کردن است، اگر شما نیز دچار چنین مشکلی در دستگاه شدید موارد زیر را چک کنید.

 • تراز بودن دستگاه را چک کنید زیرا اگر فریزر صنام، روی سطح صاف قرار نداشته باشد هنگام کار کردن صدای زیادی از خود تولید می کند.
 • ظروف تخلیه فریزر صنام را چک کنید و در صورت وجود ایراد آن را برطرف کنید.
 • فن کندانسور و فن تبخیر کننده فریزر صنام را چک کنید و در صورت آسیب آن ها را با قطعه نو تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر مابه

نقض یابی یخچال و فریزر صنام هنگام برفک زدن در نوع یخ زدای آن

برفک زدن فریز صنام در نوع یخ زدایی آن معمولا به دلیل های مختلف زیر رخ می دهد.

 • لطمه دیدن درزگیر لاستیک در فریزر صنام
 • سوختن فن اپراتور فریزر صنام
 • آسیب ترموستات فریزر صنام
 • خرابی هیتر فریزر صنام
 • خرابی در قسمت تایمر یخ زدایی

درزگیر لاستیک درب فریزر صنام را به راحتی می توانید عوض کنید، اما برطرف کردن سایر موارد نیاز به متخصص دارد و در این شرایط برای تعمیر فریزر صنام باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

رفع عیب یابی و تعمیر فریزر صنام، هنگام اتومات نشدن

اگر فریزر صنام شما به صورت یکسره در حال کار کردن است اما دستگاه اتومات نمی کند، در این شرایط ممکن است که دستگاه گاز نداشته باشد، در این چنین مواردی باید اطراف کندانسور و اواپراتور را چک کنید، که در قسمت مسیر گردش گاز حرفه و نشتی به وجود نیامده باشد، اما اگر فریزر صنام شما دچار این حرفه شده باشد باید برای جوش دادن آن از یک تعمیرکار با تجربه و کاربلد کمک بگیرید.

برخی مواقع امکان دارد که موتور الکتریکی فریزر صنام سالم باشد اما کمپرسور دستگاه دچار نقض و اختلال باشد، در این صورت کمپرسور را در حالت جدا از دستگاه به برق متصل کنید و بررسی کنید که توان جهت کمپرس دارد و لوله رفت آن فشار انگشت را دفع می سازد و به راحتی مسدود نمی شود یا خیر، اگر این موارد اتفاق نیفتد، کمپرسور فریزر صنام شما، لطمه دیده و باید آن را عوض کنید.

جدید بودن یخچال، دمای بالای محیط، قرار داشتن فریزر صنام  قرار گرفتن در آفتاب، قرار دادن غذای گرم در فریزر، باز و بسته کردن زیادی درب فریزر صنام نیز از دیگر دلیل های اتومات نشدن فریزر صنام می باشند، که با رعایت چند نکته ساده می توانید از نمایان شدن این اتفاق جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال بوش در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی صنام در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال صنام  در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط