تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک  

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک   - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

یخچال‌های جنرال الکتریک تحت عنوان یکی از یخچال‌های با کیفیت نه فقط در ایران؛ بلکه در دیگر کشورهای دنیا شناخته شده می باشند. این یخچال‌ها نه فقط از نظر گارانتی و مبلغ گزینه مناسبی بوده، بلکه امکانات و خصوصیات متعددی دارند که بی شک خرید آنها را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ولی امکان دارد که این برند بی نظیر هم دچار مشکلاتی در بخش های مختلفی مثل برد شود و شما هم نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک شوید.

بیشتر بخوانید: علت ارور دادن یخچال دوو

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک

چنانچه به هر علتی یخچال فریزر شما دچار ایراد شده و تشخیص دادید که ناشی از برد یخچال است، باید هرچه زودتر این مسئله را دنبال کنید. خیلی از اشخاص این مسئله را نادیده می‌گیرند. به طوری  که اگر ایرادات مرتبط با برد، نادیده گرفته شود، صدمات جبران‌ناپذیری ایجاد میشود. بنابراین اگر علائم خرابی برد یخچال الکتریک را مشاهده کردید، حتماً تلاش کنید که هرچه زودتر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: علت آب دادن یخچال صنام

دلیل خرابی برد یخچال جنرال الکتریک

دلایل متعددی سبب می‌شود که شما ناچار به تعویض برد یخچال جنرال الکتریک یا تعمیرات آنها باشید. این دلایل شامل موارد زیر هستند:

  • باز ماندن درب یخچال یکی از دلایل خرابی است. چنانچه قرار باشد شما مدت طولانی درب یخچال را باز بگذارید، سرمای محیط یخچال کم می‌شود. همین مسئله به موتور و برد دستگاه صدمه وارد می‌کند. به هیچ وجه فرقی ندارد که یخچال شما از چه مدل و چه برندی باشد؛ به هر حال این موضوع امکان دارد شما را ناچار به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک کند.
  • خراب شدن واشر در یخچال از دیگر دلایل است. اگر واشر در یخچال دچار خرابی شده باشد، هوا از بیرون به درون یخچال ورود می‌کند. همین سبب می‌شود که پس از گذشت مدت زمانی سرمای درون یخچال خارج شود که دلیلی جهت افزایش دمای داخل یخچال هم می شود. در نهایت اگر دما مناسب نباشد، شما شاهد خطا در یخچال می‌شوید.
  • در برخی از موارد که احتیاج به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک پیدا می‌کنید، امکان دارد سیم پیچی‌ها دچار ایراد شده باشند. یعنی سیم پیچی که روی برد و خازن وجود دارد، به دلیل رطوبت و نم دچار خرابی می‌شود. همین امکان برق گرفتگی را بیشتر میکند. چنانچه متوجه شدید که یخچال درست کار نمی‌کند، حتماً سیم کشی را چک کنید.
  • ممکن است با جدا کردن دو شاخه از پریز و اتصال دوباره آن، این مشکل رفع شد. البته که اگر ایراد هم رفع نشود، مجدد باید آن را از برق بکشید. چون امکان دارد در چنین موقعیتی خطر برق و آتش سوزی باشد. به همین دلیل است که ما پیشنهاد می‌کنیم تنها یخچال را از برق بکشید و از اشخاص ماهری کمک بگیرید تا بتواند ایراد را برای شما به شکلی تخصصی رفع کند. از آنجایی که خودتان اطلاعات لازم یا تجربه در این حوزه ندارید، بنابراین حتماً تعویض یا تعمیر برد اینورتر یخچال جنرال الکتریک باید به وسیله تکنسین ماهر انجام گیرد.
  • افزایش یافتن دمای قطعات در یخچال یکی از دیگر دلایل خرابی برد یخچال است که سبب افزایش دما مخی شود. در چنین موقعیتی امکان آتش‌سوزی خیلی زیاد است. در حقیقت اگر شما خودتان تجربه لازم نداشته باشید و اقدام به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک کنید، امکان آتش سوزی و صدمه زدن به قطعات دیگر هم بیشتر می شود.
  • برخی اوقات جابجایی‌های غیر اصولی هنگام اسباب کشی امکان دارد به برد یخچال صدمه وارد کرده باشد یا اختلالات جریان برق یا روشن خاموش شدن‌های مکرر هم امکان دارد ایرادی به وجود آورد و شما ناچار به تعمیر برد یخچال ساید جنرال الکتریک یا یخچال‌های معمولی از این برند شوید.
  • در برخی از شرایط هم شما نمی‌توانید دلیل را پیدا کنید. چون هیچ دلی به غیر از به پایان رسیدن عمر مفید دستگاه وجود ندارد. یعنی برد دیگر از کار افتاده و حتماً باید اقدام به خرید برد یخچال جنرال الکتریک کنید.

بیشتر بخوانید: نشانه های خرابی برد یخچال دوو

ای سی زدن برد یخچال جنرال الکتریک

 از دیگر موضوعاتی که در خصوص آن زیاد صحبت نشده، وجود ارورها و خطاهای متفاوت است. یکی از آنها خطای IC است که در مورد آن زیاد پرسش پیش میاید. بودن این خطا در یخچال جنرال الکتریک به منظور این است که ایرادی در برد دستگاه وجود دارد. این امر بیان میکند که یخ ساز یا Ice Maker یخچال دچار ایراد شده و شما حتماً باید آن را رفع کنید. چون که اگر رفع نشود، تکه‌های یخ که در جا یخی مسدود شده اند، اختلال را چندین برابر می‌کنند.

بنابراین حتماً حواستان باشد که این بخش از یخچال را کاملا چک کنید. هر نوع قطعات یخ که داخل آن گیر کرده‌اند را خارج کنید.

بیشتر بخوانید: علت کارکرد یکسره یخچال سامسونگ

پیشگیری از سوختن برد یخچال جنرال الکتریک

یک نکته قابل اهمیت جهت پیشگیری از سوختن برد یخچال روشهای محافظتی است. نخستین کاری که باید کنید، این است که محافظ برق بخرید. با انجام این کار نه فقط وسیله برقی در برابر اختلالات برق مقاوم میشوند، همچنین جریانی یک دست به سیستم یخچال وارد میشود که احتمال هر گونه صدمه از جمله آسیب به برد اینورتر یخچال جنرال الکتریک یا دیگر بردها را کم می کند.

نکته مهم دیگری که جهت پیشگیری از تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک باید انجام دهید، این است که هنگام جابجایی دقت کنی به بدنه دستگاه صدمه ای وارد نشود. کارگران زمان جابجایی حتماً باید زیر نظر قرار داده شوند تا صدمه ای به دستگاه وارد نشود.

مورد مهم بعدی که باید به آن توجه کرد، این است که اگر خودتان در حوزه تعمیرات تخصصی ندارید، کاری نکنید. چون شاید احتمال آسیب به برد افزایش یابد. پیش از هر چیزی شما باید انواع برد یخچال جنرال الکتریک را بشناسید و بعد اقدام به تعمیر کنید. از آنجایی که در این حوزه فعالیت نمی‌کنید، بنابراین بهتر است این کار را به دست افراد ماهر بسپارید که خیالتان راحت است دستگاه صدمه بیشتری نمی بیند.

وقتی که می‌خواهید پشت دستگاه را نظافت کنید، حواستان باشد هیچ نوع رطوبتی وارد دستگاه نشود. ما پیشنهاد می‌کنیم جهت از بین بردن گرد و غبار از دستمال خشک استفاده کنید. چون آب و رطوبت شاید به هر علتی سبب اتصال در برد شده و خرابی را افزایش دهد.

بیشتر بخوانید: علت افزایش درجه یخچال سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط