مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی ساید بای ساید دوو در کرج

نمایندگی ساید بای ساید دوو در کرج - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ساید بای ساید دوو در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات بسیاری که در ساید بای ساید به وجود می آید

ساید بای ساید خنک نمی کند

امکان دارد یخچال ساید بای ساید شما در بخش ساید بای ساید یا در بخش فریزر دچار افت برودت شده و درست خنک نکند.

دلیل خنک نکردن این بخش ها می‌ تواند به علت وجود برفک در اواپراتور ، نشت گاز ، خراب شدن کمپرسور ، خراب شدن فن ، خراب شدن سنسور یا ترموفیوز یا مواردی از این دست باشد که احتیاج به بررسی توسط تعمیرکار متخصص در این حوزه را دارا می‌ باشد.

صدای غیرعادی ساید بای ساید

صدای غیرعادی ساید بای ساید می‌تواند مرتبط با خراب شدن فن یا خراب شدن کمپرسور و یا تراز نبودن دستگاه باشد.

در صورتی که با تکان دادن بدنه دستگاه صدای غیرعادی یخچال قطع می‌ شود احتمالا دستگاه شما تراز نمی باشد و لرزش لوله های متصل به کمپرسور ساید بای ساید دوو سبب بروز صدا می‌گردد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید اسنوا

ساید بای ساید یکسره کار می‌کند

اگر یخچال ساید بای ساید شما دائما کار می‌ کند ممکن است به علت نشت گاز این حالت رخ دهد که به تبع آن سرمایش دستگاه هم افت خواهد کرد.

دلیل دیگر یکسره کارکردن یخچال خراب شدن ترموستات یا سنسورها می باشد که به موجب این خرابی همه ی مواد غذایی درون یخچال منجمد خواهند شد.

لاستیک اطراف درب ساید بای ساید خراب شده است

خراب شدن لاستیک اطراف درب یخچال باعث هدر رفتن سرما و کم شدن طول عمر کمپرسور ساید بای ساید دوو شده و همچنین سبب افزایش مصرف برق می‌ شود.

ساید بای ساید دوو برفک می زند (دیفراست نمی‌کند)

دلیل وجود برفک در ساید بای ساید دوو امکان دارد به دلیل خرابی قطعاتی همچون المنت ، حسگر ، ترمودیسک ، ترموفیوز ، تایمر دیفراست یا برد الکترونیک ساید بای ساید دوو باشد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید سامسونگ

فن کندانسور ساید بای ساید کار نمی‌ کند

در صورتی که فن کندانسور (فن کنار موتور یخچال) کار نکند می‌ تواند سبب صدمه دیدن کمپرسور یخچال ساید بای ساید دوو شود.

از علامت های خراب شدن فن کندانسور ساید بای ساید دوو صدای غیرعادی از پشت دستگاه و داغ شدن بیشتر از حد کنار درب یخچال می‌ باشد.

ساید بای ساید روشن نمی‌شود

در صورت روشن نشدن ساید بای ساید پریز برق و دو شاخه یخچال را بررسی کنید.

امکان دارد به دلیل خراب شدن برد اصلی ساید بای ساید دوو دستگاه روشن نشود.

موتور ساید بای ساید دوو از کار افتاده است

موتور یخچال ساید بای ساید برای چند ثانیه روشن گردیده و دوباره قطع می‌ شود.

احتمالا کمپرسور (موتور ) ساید بای ساید دچار سوختگی شده است.

امکان دارد رله اورلود دستگاه هم خراب شده باشد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید دوو

صفحه نمایشگر ساید بای ساید دوو دچار خرابی گردیده است

خراب شدن صفحه دیجیتال روی ساید بای ساید ممکن است به علت شستن یخچال و یا ضربه ایجاد شود که در این صورت احتیاج به تعمیر و یا تعویض برد نمایشگر ساید بای ساید دوو توسط تعمیرکار است.

برد الکترونیکی ساید بای ساید دوو دچار خرابی گردیده است

برد الکترونیکی دستگاه که نقش اصلی در کارکرد دستگاه دارد و همچون مغز دستگاه عمل می نماید.

امکان دارد به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال و یا تمام شدن طول عمر قطعات الکترونیکی روی برد خراب گردد که در این صورت احتیاج به تعمیر و یا عوض کردن برد اصلی یخچال ساید بای ساید دوو است.

دلیل بوق زدن ساید بای ساید دوو چیست؟

ساید بای ساید دوو ممکن است به علت های مختلف، صداهای عجیب و غریب ایجاد نماید. به طور مثال بوق زدن می تواند به علت باز بودن درب آن باشد. وجود مشکل در دزدگیر درب می تواند عامل دیگری برای بروز این ایراد در نظر گرفته شود. در صورت به گوش رسیدن این نوع از صداها، بررسی کنید که آیا دستگاه تراز است؟! داغ شدن ساید بای ساید در برخی از مواقع هم می تواند سبب بروز این نوع از صداهای مرموز شود. در آخر هم باید بگوییم یخ زدگی ساید بای ساید دوو نیز عاملی برای ایجاد این مشکل می باشد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید امرسان

هزینه تعمیرات و رفع خطاهای ساید بای ساید دوو چقدر است؟

برطرف کردن ارورهای ساید بای ساید دوو با توجه به فاکتورهای گوناگون هزینه ی متفاوتی دارد. به همین علت نمی توان یک نرخ ثابت برای تعمیرات در نظر داشت. عوامل گوناگونی در هزینه ی نهایی تعمیر دخیل می باشند. همکاران ما در تلاش اند که هزینه ی بسیار منصفانه ای را به شما پیشنهاد بدهند. از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت تعمیرات ارور ساید بای ساید دوو می شود موارد زیر را در نظر گرفت:

  • خطای ساید بای ساید دوو
  • نوع خرابی
  • مدل ساید بای ساید
  • مدت زمان موردنیاز برای تعمیرات
  • تخصص و تجربه ی تعمیرکار
  • تعمیرات قطعه ی معیوب

اگر برای تعمیرات دقیق، ما محتاج آن باشیم که قطعه ی معیوب را تعویض نمائیم، هزینه ی تعمیرات زیادتر خواهد بود. از آنجا که مجبور هستیم قطعه ی خراب شده را با نمونه های اصل و مرغوب عوض نمائیم. همین مورد می تواند به میزان زیادی در هزینه ی تعمیرات موثر واقع شود. متاسفانه برخی از سودجویان هزینه ی کمتری درخواست می نمایند اما تعمیرات بی کیفیت ارائه می کنند. تا از این طریق توجه کاربران را به سمت خود جلب کنند. آنها یا تجربه موردنیاز را ندارند یا به دنبال آن می باشند با خرابی های مکرر، بتوانند از یک مشتری برای خودشان درآمدزایی مکرر ایجاد نمایند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *