تعمیرات یخچال, مقالات

علت از کار افتادن یخچال امرسان

علت از کار افتادن یخچال امرسان -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث علت از کار افتادن یخچال امرسان میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

علت از کار افتادن یخچال امرسان

یخچال امرسان از با کیفیت ترین یخچال های ایرانی به حساب می آید که به کمک قطعات مرغوب تولید می گردد، این یخچال ممکن است به علت هایی همچون عدم استفاده درست و… دچار ایرادات و خرابی گردد.

در این مقاله دلیل از کار افتادن یخچال امرسان را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

اگر یخچال امرسان تان روشن شده اما کار نمی کند، در ادامه مقاله همراه ما شوید تا دلیل از کار افتان یخچال امرسان را با یکدیگر بررسی نماییم.

بیشتر بخوانید:تعمیرات یخچال حایر در فردیس

خرابی رله استارت دلیل از کار افتادن یخچال امرسان

رله استارت از حائز اهمیت ترین قطعات در یخچال می باشد که به قطع و وصل پرداخته، در صورتی که رله استارت به درستی کار ننماید و در عملکرد آن اختلال به وجود خواهد آمد که احتمال از کار افتادن یخچال امرسان هم وجود خواهد داشت.

خرابی فیوز اورلود علت از کار افتادن یخچال امرسان

از سایر قطعات به خصوص و مهمی که در یخچال امرسان کاربرد ویژه ای دارد فیوز اورلود می باشد، اورلود قطعه ای می باشد که حرارت داخل کمپرسور را کنترل نموده و جریان کششی موتور را بر عهده خوهد داشت، در صورتی که فیوز اورلود دچار ایراد و خرابی می گردد.

خرابی و آسیب فیوز اورلود یک دلیل دیگر از کار افتادن یخچال امرسان می باشد، که می بایست توسط تکنسین بررسی و عیب یابی گردد.

تعمیرات رله و اورلود

رله و اورلود در یخچال هایی که در حال حاضر و طبق به روز ترین متدها تولید می گردند به صورت یک راست متصل به کمپرسور می باشند، جهت اطلاع از جریان برق در این قطعات قادر خواهید بود از مولتی متر استفاده نمایید.

در حالت عدم اطلاع از چگونگی عملکرد صحیح رله و اورلود از تکنسین های تعمیرات سرویس کمک بخواهید تا مشکل اصلی را یافته و در اسرع وقت آن را برطرف سازند.

بیشتر بخوانید:ارور یخچال جنرال الکتریک

خرابی ترموستات یک دلیل از کار افتادن یخچال امرسان

ترموستات از سایر بخش های کاربردی در یخچال امرسان به حساب می آید که به عنوان سوئیچ کنترل دما عمل می نماید، این قسمت برای قطعاتی مانند فن و موتور یخچال برق لازمه را تأمین می نماید.

بررسی نمودن و عیب یابی ترموستات

جهت بررسی نمودن ترموستات امرسان به این نکته توجه نمایید که ترموستات در یخچال های الان در بخش های خارجی تعبیه گشته و در یخچال های کهنه در بخش داخلی یخچال قرار گرفته اند.

جهت سنجش عملکرد صحیح ترموستات یخچال امرسان و تعمیرات یخچال را از پریز خارج نموده و برق آن را قطع نمایید.

جهت تعمیرات ترموستات این قطعه را از جای خود خارج نموده و اتصالات سیم های آن را بررسی نمایید.

در صورتی که ترموستات سالم باشد می بایست زمان تنظیم دمای سرد و بسته بودن مدار سوئیچ میان ترمینال ها جریان برقرار باشد، در غیر این صورت ترموستات دچار ایراد و خرابی می باشد که می بایست توسط تکنسین بررسی گردد.

خرابی برد الکترونیکی یک دلیل دیگر کار نکردن یخچال امرسان

برد الکترونیکی در یخچال های امرسان وظیفه کنترل یخ زدایی را برعهده می گیرد، در حالتی که برد الکترونیکی یخچال امرسان تان کار نکند می بایست تعمیرات آن را به تکنسین های متخصص واگذار نمایید.

چرا که برد الکترونیکی از قطعات حساس در یخچال می باشد و ایراد و آسیب در آن سبب اختلال در عملکرد یخچال می گردد.

اگر یخچال امرسان تان به صورت کلی روشن نمی گردد و کار نمی نماید موارد زیر را بررسی نمایید.

بیشتر بخوانید:تعمیرات یخچال دیپوینت در مارلیک

خرابی در سایر قطعات یخچال امرسان

در پاراگراف های بالا به معرفی کردن اساسی ترین قطعاتی که اشکال در آن ها سبب کار نکردن یخچال امرسان می گردد پرداختیم.

ایراد و خرابی در دیگر قطعات یخچال های امرسان ممکن است سبب این مشکل در یخچال گردد.

در نتیجه عیب یابی و تعمیرات صحیح یخچال امرسان خود را به تکنسین های تعمیرات سرویس واگذار نمایید.

چرا یخچال امرسان روشن نمی گردد؟

اگر یخچال امرسان شما به هیچ وجه روشن نشود و در اصلاح از کار افتاده می باشد در قدم نخست پریز برق ورودی یخچال را به طور کامل بررسی نمایید و از جریان برق در این پریز برق مطمئن گردید.

جهت انجام این کار قادر خواهید بود یکی لوازم خانگی تان را به این پریز متصل نمایید و از برق داشتن آن اطمینان حاصل نمایید.

امکان بررسی نمودن جریان برق به کمک ابزار مولتی متر هم امکان پذیر خواهد بود، عدم جریان نداشتن برق در پریز قادر خواهد بود یک دلیل برای از کار افتادن یخچال امرسان باشد.

بررسی سیم برق و دو شاخه یخچال امرسان

ایراد، مشکل و خرابی های موجود در سیم برق یا دوشاخه را قادر هستیم دلیل از کار افتادن یخچال امرسان عنوان نماییم.

عملکرد سیم برق و دوشاخه در یخچال امرسان را توسط ابزاری همچون مولتی متر و یا اهم متر بررسی نمایید، در حالی که عملکرد هر کدام آن ها دچار مشکل گردد نیاز می باشد آن ها را تعویض نمایید.

بیشتر بخوانید:تعمیرات یخچال کلور در فردیس

بررسی برد الکترونیکی یخچال امرسان

وجود اختلالات در برد الکترونیکی یک دلیل جهت از کار افتادن یخچال امرسان می باشد، روی برد های الکترونیکی یخچال امرسان فیوز کوچکی نصب نموده اند، جهت بررسی نمودن عملکرد این فیوز یخچال را از برق بکشید و فیوز قطعه برد را با استفاده از ابزار اهم متر تست نمایید.

در حالی که فیوز برد یخچال امرسان بسوزد می بایست تعویض گردد در غیر این صورت برد مشکل خواهد داشت.

جهت تعمیرات برد یخچال امرسان از تکنسین های متخصص تعمیرات سرویس کمک بگیرید، از آنجایی که برد قطعه ای حساس است خراب شدن آن امکان دارد علت از کار افتادن یخچال امرسان باشد، در این حالت تعمیر آن نیاز به تخصص دارد و دستکاری آن موجب اختلال در کارکرد یخچال می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط