تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس -تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال هایسنس، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هایسنس و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

چرا تعمیر درست ماشین لباسشویی مهم است؟

کار تعمیرات ماشین لباسشویی تخصصی و نیازمند تجربه بالا است، قبلا این وسیله ها خیلی ساده بودند و از یک سبد فلزی و یک موتور برای چرخش آن، ساخته می‌شدند ولی با پیشرفت تکنولوژی این وسیله هم تغییرات زیادی را به خود دید. ساختار پیچیده‌ی دستگاه، هوشمند شدن آن، صفحه نمایش، وجود چندین برنامه شستشو، قفل کودک و غیره همه این‌ها موجب شده است که امروزه تعمیر ماشین لباسشویی کاری سخت و نیازمند به یک فرد ماهر و حرفه‌ای داشته باشد.

نمایندگی تعمیرات سرویس با داشتن چندین شعبه در سراسر شهر کرج کار تعمیر لباسشویی را در سریع‌ترین زمان انجام می‌دهد و تعمیرکار مجرب و متخصص را به محل و خانه شما اعزام می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نشانه های خرابی ماشین لباسشویی چیست؟

خرابی ماشین های لباسشویی میتواند نشانه های مختلفی داشته باشد که بعضی از آن ها به شرح زیر است:

 • سر و صدای زیاد در حین شستن لباس و خشک کردن
 • روشن نشدن دستگاه
 • نچرخیدن درست دیگ در حین کار
 • خالی و پرکردن آب به صورت نادرست
 • نویز برق روی بدنه دستگاه
 • داغ شدن سریع دستگاه در هنگام کار
 • نشتی آب در هنگام تخلیه و آب گیری مخزن
 • استشمام بوی سوختگی از ماشین لباسشویی

اگر هر یک از موارد گفته شده برای دستگاه شما رخ داد، با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرات سرویس تماس بگیرید، تا بعد از آموزش و راهنمایی شما اگر هنوز هم مشکل و خرابی وجود داشت، درخواست شما را ثبت کنند و در سریع ترین زمان ممکن، تعمیرکار را به خانه شما بفرستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا

1) دستگاه روشن نمیشود، مشکلی مهم و اساسی

این یکی از شایع ترین مشکلات برای ماشین لباسشویی است که از عوامل ساده تا سوختن برد دستگاه را شامل میشود. در چنین شرایطی موارد زیر را چک کنید:

 نبودن برق در پریز

راه حل: بررسی کردن پریز برای اینکه ببینیم برق دارد یا نه. اگر فازمتر دارید میتوانید از آن استفاده کنید در غیر این صورت میتوان از یک وسیله برقی دیگر مثلل سشوار برای مطمئن شدن از وجود جریان برق در پریز بکار برد.

خرابی میکروسوئیچ

اگر ایراد از سیم برق و پریز نبود، علامت خوبی نیست چون مطمئن میشویم که ایراد از خود دستگاه است، که باید به وسیله تکنسین ماهر به صورت موردی چک و بررسی شود.

 دکمه پاور کار نمیکند

برخی اوقات امکان دارد ایراد از دکمه پاور (دکمه خاموش و روشن) دستگاه باشد، در این موقعیت برق به سیستم وارد نمیشود و دستگاه روشن نمیشود، اگر مدل ماشین لباسشویی قدیمی نباشد به سادگی دکمه پاور امکان تعویض شدن دارد که میتوانید برای ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی با شماره های تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

 خرابی و تعمیر برد ماشین لباسشویی

برد الکتریکی دستگاه یکی از بخش های مهم و حساس لباسشویی به حساب می آید و ایرادسنجی و بررسی کردن آن کاری تخصصی است که حتما باید به وسیله تعمیرکار مجرب انجام شود.

بیشتر تعمیرکارها کل برد را عوض میکنند و هزینه زیادی را به مشتری تحمیل میکنند، ولی تعمیرکاران ما در تعمیرات سرویس تا حد امکان تلاش بر رفع کردن ایراد و تعمیر و عوض کردن قطعه خراب برد، میکنند تا در هزینه ها و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی هم صرفه جویی شود.

 بسته نشدن درب

یکی از مواردی که موجب میشود لباسشویی روشن نشود، درست بسته نشدن درب است، در این حالت برق در دستگاه هست و چراغ های لباسشویی روشن میشود ولی دستگاه روشن نمیشود، در این وضعیت واشر و لاستیک درب را چک کنید تا چیزی مانع از بسته شدن درب نشده باشد و اگر هنوز چراغ قفل درب روشن بود و ماشین لباسشویی روشن نمیشد، امکان دارد ایراد از میکروسوئیچ و قفل درب باشد که باید توسط تکنسین مجرب تعمیر شود.

2) تخلیه نکردن آب و تعمیر لباسشویی

این ایراد امکان دارد به خاطر عوامل مختلفی رخ دهد، یکی از این موارد کثیف بودن و گیر کردن مو و موارد دیگه در فیلتر آب لباسشویی است که میتوانید با باز کردن فیلتر (که عموما در پایین سمت راست دستگاه قرار دارد) و تمیز کردن آن راه تخلیه آب را باز کنید.

اگر آب به هیچ وجه تخلیه نمیشود، به احتمال خیلی زیاد مشکل از پمپ آب است که از کار افتاده است، که نیاز به بررسی کردن و تعمیر توسط تعمیرکار دارد.

تعمیرات سرویس نمایندگی تعمیرات لباسشویی در کرج، بهترین تکنسین ها را برای تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی و جدید در دسترس دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در فردیس

3) نچرخیدن دیگ لباسشویی

این مورد دو دلیلی رایج دارد:

 • خرابی و کار نکردن موتور
 • پارگی تسمه (که این مورد بیشتر در ماشین لباسشویی های قدیمی رخ میدهد، چون از تسمه برای متصل کردن موتور به دیگ استفاده شده است.)

که در هر دو مورد کار تعمیر لباسشویی را باید به فرد ماهر واگذار کنید و کاری از دست شما بر نمیاد.

4) گرم نکردن آب، لباس ها خوب تمیز نمیشوند

اگر آب داخل ماشین لباسشویی گرم نمیشود، به علت خرابی المنت دستگاه است که یا خود المنت دچار ایراد شده است، یا سیم کشی داخلی دستگاه که برق را به المنت نمیرساند، البته امکان دارد ایراد از میکروسوئیچ و بخش فرمان دهنده برد الکتریکی دستگاه هم باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

5) خشک نشدن لباس ها و خواستار برای تعمیر لباسشویی

این یکی از ایرادات شایع و البته آزار دهنده لباسشویی است، اگر پس از تمام شدن کار دستگاه و حین بیرون آوردن لباس ها متوجه بودن آب در دیگ لباسشویی شدید این ایراد میتواند به خاطر کارنکردن درست پمپ باشد.

ولی اگر آبی در دیگ نبود ولی مجدد لباس ها کامل خشک نشده بودند به علت کار نکردن دور بالای موتور و اصطلاحا دور خشک کن لباسشویی است که باید بررسی فنی و تخصصی انجام بگیرد.

6) وجود صدای ناهنجار در لباسشویی

این مشکل اذیت کننده علل های مختلفی دارد که در زیر چند مورد از آنها را بیان میکنیم:

 • خراب بودن بلبرینگ دیگ
 • خرابی دیگ دستگاه و اختلال در تراز آن
 • تنظیم نبودن پایه های دستگاه
 • گیر کردن جسم خارجی در داخل دیگ
 • خراب و یا شل شدن تسمه
 • شل شدن سنگ تعادل دیگ
 • برخورد سیم برق به بدنه در حین دور بالای موتور

 بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال امرسان در ملارد

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال هایسنس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هایسنس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال هایسنس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *