تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر لباسشویی دوقلو صنام

تعمیر لباسشویی دوقلو صنام

ما در این مطلب به مبحث تعمیر لباسشویی دوقلو صنام می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی دوقلو صنام

ماشین لباسشویی دوقلو صنام یا همان ماشین لباسشویی مخزن دو قلو به دلیل قیمت مناسب هنوز در برخی از منازل مورد استفاده قرار می گیرد، ماشین لباسشویی های دوقلو در طرح ها و مدل های مختلفی موجود می باشد که هر کدام کارایی متفاوتی دارند.

نسل جدید ماشین لباسشویی های صنام نسبت به مدل های قدیمی پیشرفت های زیادی داشته اند، اما همچنان یکی از مهم ترین دلایلی که استفاده از این لباسشویی ها را محدود می کند این است که جابجایی لباس ها در مخزن دوقلو لباسشویی نیاز به مقدار زیادی دارد. این به خود مردم بستگی دارد.

ماشین لباسشویی های دوقلو نیز ممکن است به دلیل استفاده نادرست یا برخی دلایل فنی دچار مشکل شوند. برای تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو صنام باید از تعمیرکار متخصص در تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نحوه ریست لباسشویی بوش

اما در ادامه چند ایراد رایج و نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی دوقلو صنام را در اختیار شما قرار می دهیم تا در صورت بروز مشکل بتوانید خودتان عیوب سطحی آن را برطرف کنید.

مشکلات رایج در خشکشویی دوقلو صنم

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی دوقلو صنام
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی دوقلو صنام
 • آب خروجی از کف ماشین لباسشویی صنام دوقلو
 • چرخاندن پروانه ماشین لباسشویی دوقلو صنام
 • نخ کشی لباس در ماشین لباسشویی دوقلو صنام
 • برق گرفتگی بدنه ماشین لباسشویی صنام دوقلو
 • موتور ماشین لباسشویی صنام دوقلو روشن نمی شود

بیشتر بخوانید: تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

مشخصات فنی و ظاهری ماشین لباسشویی دوقلو صنام

برای عیب یابی و تعمیر هر دستگاهی ابتدا باید با مشخصات و ویژگی های آن آشنا باشید تا بتوانید قطعات آن را بررسی کنید.

برای آشنایی بیشتر با ماشین لباسشویی دوقلو صنام بهتر است موارد زیر را بدانید:

 • دارای دو مخزن دو قلو
 • دارای لوله ورودی آب سرد و گرم
 • امکان چرخش ماشین لباسشویی دوقلو صنام با سرعت تعیین شده وجود دارد.
 • ماشین لباسشویی دوقلو صنام دارای ارتفاع و عمق زیادی می باشد.
 • بدنه ماشین لباسشویی دوقلو صنام از پلاستیک ساخته شده است.

همچنین قطعات تشکیل دهنده ماشین لباسشویی صنام عبارتند از:

 • مخازن
 • ترمز مکانیکی
 • تایمر خشک کن
 • میکروسوئیچ
 • موتور شستشو
 • موتور خشک کن
 • کلید انتخاب
 • تایمر شستشو

بیشتر بخوانید: تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

عیب یابی ماشین لباسشویی دوقلو صنام در صورت روشن نشدن

اگر با مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی دو قلو صنام مواجه شدید، ابتدا اتصالات برق دستگاه را بررسی کنید، زیرا ممکن است دو شاخه به طور تصادفی از پریز خارج شده باشد و یا اگر دوشاخه داخل پریز بوده جریان را بررسی کنید. خروجی با مولتی متر انجام دادن.

فیوز ساختمان یا خانه را هم چک کنید و در صورت برقرار بودن اتصالات برقی به بررسی قطعات ماشین لباسشویی دو قلو صنام بروید.

ابتدا بررسی کنید که آیا کلید روشن و خاموش دستگاه سالم است یا خیر زیرا گاهی اوقات خرابی کلید روشن و خاموش دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی دوقلو صنام است.

اگر کلید روشن و خاموش دستگاه نیز سالم بود، ممکن است موتور دستگاه از کار افتاده باشد. برای تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو صنام در صورت خرابی موتور باید از تعمیرکار کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو صنم در مواقعی که موتور خشک کن آن کار نمی کند

اگر هر از چند گاهی این مشکل برای دستگاه شما پیش می آید جای نگرانی نیست و ممکن است به دلیل شست و شوی بیش از حد لباس ها در ماشین لباسشویی دوقلو باشد اما اگر این مشکل مدام پیش می آید باید موارد دیگر را بررسی کنید.

کار نکردن موتور خشک کن در ماشین لباسشویی های دوقلو صنام ممکن است به دلیل روشن نشدن آن باشد، ماشین لباسشویی های دوقلو مخازن هستند و  گیرپاژ آن ها به وسیله ی بلبرینگ ها کار می کند، بنابراین در چنین مواردی ابتدا بلبرینگ ها را بررسی کنید، در صورت وجود مشکل از یاتاقان ها است. ماشین لباسشویی دوقلو، شما باید بلبرینگ را تعویض کنید.

اگر بلبرینگ ها سالم بود باید خازن ماشین لباسشویی صنام دوقلو را چک کنید. در صورت خراب شدن مخازن استارت دوقلو ماشین لباسشویی صنام، دستگاه روشن نمی شود.

برای تعمیر و بررسی مخازن ماشین لباسشویی دوقلو صنام باید از تعمیرکار کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت کار نکردن ماشین لباسشویی ال جی

وجود مشکل در سیم پیچی ماشین لباسشویی دوقلو صنام نیز از مواردی است که باعث کار نکردن موتور خشک کن ماشین لباسشویی صنام می شود.

جدا شدن لنت ترمز از مدار از دیگر مواردی است که باعث روشن نشدن و در نتیجه کار نکردن ماشین لباسشویی دوقلو صنام می شود. برای بررسی لنت های ماشین لباسشویی صنام نیز باید از تعمیرکار کمک بگیرید.

عیب یابی و ماشین لباسشویی دوقلوی تعمیر صنام در صورت تخلیه نشدن آب

اگر ماشین لباسشویی دوقلو شما به درستی تخلیه نمی کند، ممکن است دستگاه نشتی داشته باشد، بنابراین بررسی کنید که شلنگ ها به درستی وصل شده باشند و نشتی نداشته باشند یا اینکه دستگاه از پایین ماشین لباسشویی نشتی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: علت خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ

خرابی و مشکل در کاسه نمدی ماشین لباسشویی دوقلو صنام از دیگر دلایل تخلیه نشدن آب دستگاه می باشد. وظیفه آب بندی در ماشین لباسشویی دوقلو صنام به عهده کاسه نمدی و موتور آسنکرون می باشد.

برای تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو صنام در چنین شرایطی باید کاسه نمدی را تعویض کنید زیرا ممکن است با تعمیر مجدد این قطعه دچار چنین مشکلی شوید.

خرابی و فرسودگی پمپ تخلیه از دیگر دلایل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی های دوقلو صنام است. برای رفع این مشکل باید این قطعه را تعمیر یا تعویض کنید. برای تشخیص این موضوع، از یک تکنسین کمک بخواهید.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو صنام هنگام برق رسانی بدنه

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که معمولا در تمامی وسایل برقی پیش می آید وجود برق در بدنه دستگاه است. اگر در ماشین لباسشویی های دوقلو صنام با چنین مشکلی مواجه شدید، ابتدا باید سیم های مدار ماشین لباسشویی دوقلو صنتم را بررسی کنید.

شما با یک سیم خالی روبرو هستید. برای رفع برق گرفتگی بدنه ماشین لباسشویی دوقلو صنام باید آن سیم را تعویض کنید تا از برق گرفتگی بدنه ماشین لباسشویی صنام جلوگیری شود.

از دیگر علت هایی که منجر به برق دار شدن بدنه ماشین لباسشویی دوقلو صنام می شود کشش جریان المنت یا عایق خراب ماشین لباسشویی صنام هست. در صورت وجود اتصال و خرابی در قطعات مدار اتصال ماشین لباسشویی صنام، احتمال برق گرفتگی بدنه ماشین لباسشویی دوقلو صنام نیز وجود دارد.

بنابراین هر یک از علل بالا را جداگانه بررسی کنید تا علت اصلی برق گرفتگی ماشین لباسشویی صنام را بیابید و در این شرایط از تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو صنام کمک بگیرید زیرا بررسی این موارد کاملا بی خطر است.

بیشتر بخوانید: داغ شدن آب ماشین لباسشویی هیمالیا

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیر ماشین لباسشویی صنام در اندیشه
 • تعمیر ماشین لباسشویی صنام در ملارد
 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر ماشین لباسشویی صنام در کرج

مطالب مرتبط